Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Услуги МТС > Знайти людину по номеру телефону мтс. Чи можливо це?

Знайти людину по номеру телефону мтс. Чи можливо це?

За будь-яких життєвих обставин потрібно знати, як чинити далі правильно. Буває, що додзвонитися до когось з рідних стало неможливим: не відповідає на дзвінок, відключений телефон. Природно, відразу закрадаються самі різні нехороші думки, тому ми починаємо панічно обдзвонювати знайомих, друзів, морги, лікарні … А можна підготуватися до подібної ситуації і знайти людину за номером телефону мтс Україна, попередньо підключивши послугу, яку пропонує оператор мобільного зв’язку.

Читайте також Як дізнатися місцезнаходження абонента МТС

Послуга мтс пошук дитини Україна

Мобільний оператор пропонує своїм абонентам сервіс мтс пошук, куди входить послуга «Пошук дитини». Через сигнал GPS у вас є можливість у будь-який час визначити місцезнаходження рідної людини.

За допомогою СМС-запиту ви отримаєте інформацію про перебування близької людини з помилкою в 300-400 метрів у центрі міста, і в 1-1,5 км, якщо людина перебуває на околиці. Послуга регіональна, тобто за межами домашньої мережі точність мтс пошуку знижується, ви не зможете отримати точну інформацію, а тільки дізнатися назву населеного пункту, та й не всі міста обслуговуються послугою мтс пошук мтс.

Також ви можете скористатися онлайн спостереженням за дитиною на сайті wap.poisk.mts.com.ua або додатком, який встановлюється на андроїд. Підключається послуга тільки за згодою абонента про те, що за ним будуть стежити, і при кожному оформленні запиту він буде отримувати повідомлення, що його розшукують.

Читайте також Як перевести гроші з МТС на МТС іншому абоненту

Як підключити пошук абонента Україна

Для підключення послуги мтс Україна пошук потрібно оформити запит, відправивши СМС-повідомлення на номер 7005 наступного формату:

Добавіть380ХХХХХХХХХІмя абонента

380ХХХХХХХХХ — номер абонента, якого ви підключаєте

Ім’я абонента — потрібно для ідентифікації людини і вашої зручності.

На номер абонента буде надіслано повідомлення про активацію послуги, він повинен підтвердити активацію, відправивши СМС-повідомлення на номер 7003, наступного формату:

ДА380ХХХХХХХХХ — номер абонента, який спостерігатиме за місцезнаходженням.

Так послуга для мтс пошуку дитини Україна підключена.

З цього моменту при запиті на номер 7005 з текстом формату:

ПОШУК ІМ’Я

Для перегляду, де знаходиться ваш абонент, ви повинні перейти по вап-посиланню, яке буде вказане в повідомленні. Для завершення мтс пошуку мтс потрібно один раз відправити СМС на номер 7006.

Читайте також МТС пошук дитина під наглядом Україна. Як підключити та як користуватися?

Зверніть увагу, що в добу можна оформляти не більш, ніж 5 запитів. Якщо абонент не хоче, щоб за ним проводилося спостереження, він може відключити дану послугу. Для цього потрібно відправити СМС-запит на номер 7005 з текстом ІНФО ОТКЛ, для поновлення послуги — текст ІНФО ВКЛ.

Щоб конкретний номер не міг здійснювати контроль, варто відправити повідомлення, з текстом НІ 380ХХХХХХХХХ на номер 7003.

Тарифікація мтс Україна пошуку

  • Активація / деактивація послуги — 1грн;
  • Повідомлення на номер 7003 — за тарифом;
  • Перехід за посиланням — 25коп.

Читайте також Послуга Дитина під наглядом від МТС. Як вона працює?

Знаходження людини за номером телефону мтс Україна визначити легко!

Як бачите, управління послугою досить просте, головне, щоб всі номери були між собою пов’язані. Спостерігати за одним абонентом може відразу кілька номерів, також і одна людина може контролювати кілька абонентів. Таким чином, дуже легко об’єднати всю сім’ю в одну систему і бути постійно на виду. Для мтс пошуку абонента Україна головне, щоб номери не відключали послугу, тоді вона стає просто недоступною.

Часто цією послугою користуються і роботодавці, бажаючі проконтролювати чесність своїх співробітників. Підключають послугу на робочі номера.

загрузка...

3 Коментарі до Знайти людину по номеру телефону мтс. Чи можливо це?

  1. Хочу встановити визначник місце находження мобільного телефона за номером Дякую

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>