Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Услуги Лайф > Який пін код на лайфі? Стандартний пін код на лайфі

Який пін код на лайфі? Стандартний пін код на лайфі

При активації номера будь-якого мобільного оператора ваш телефон запросить ввести пін-код — це чотиризначне число, пароль, призначений для ідентифікації власника та безпеки використання номера. Іншими словами, пін код на лайфі призначений для того, щоб здійснити будь-які операції по номеру міг тільки його власник.

Якщо так сталося, що телефон потрапив в руки недоброзичливцю, і він не знає, який у вас пін код лайф, він може ввести це число навмання, і тоді телефон повністю заблокується, з вашого номера не будуть здійснені небажані дзвінки і ви не втратите грошей з свого рахунку.

Читайте також Стандартний пін код на лайфі. Можливі варіанти

Який пін код на лайфі?

Якщо ви придбали нову сім-карту, то можете на упаковці або пластиковій картці подивитися стандартний пін код лайфі. Раніше у мобільних операторів стандартних кодів було два: 1111 або 0000. З одного боку, такий підхід гарантував те, що ви легко згадаєте свій код, але з іншого боку — це не практично. Ця інформація досить поширена, тому не несе ніякого захисту. По суті пін код лайфа просто ускладнював процес авторизації сім-карти в мережі при включенні телефону.

Читайте також Лайф 3g інтернет тарифи Україна. Скільки їх та які вони бувають?

Так як щодо стандартного пін коду лайф?

Не складно здогадатися з попереднього тексту, що одного єдиного пін коду на лайфі немає. У кожного абонента це число індивідуально. Ви можете ознайомитися з ним на упаковці при активації сім-карти. Важливо: якщо ви забули, який код у вас, 10 раз ввели неправильне значення, і сім-карта заблокувалася, то вже доведеться вводити пак-код — це інше число, яке теж можна прочитати на упаковці. В іншому випадку телефон заблокується і вам доведеться звертатися до оператора, зателефонувавши за номером 5433. У вас попросять назвати свої особисті дані, 5 номерів, на які дзвонили найчастіше, дату та суму поповнення рахунку. Тільки тоді вам назвуть коди розблокування.

Читайте також Life 3g інтернет тарифи в Україні. Які вони бувають?

Кому потрібен пін-код?

Щоб не думати, який пін код на лайфі вам потрібно запам’ятати, а на вашому телефоні немає секретної інформації, можливо, краще його просто зняти. Робиться це просто: в настройках безпеки мобільного телефону виберіть пункт «Зняти пін-код», для підтвердження потрібно ввести це число і все, це питання вас більше не буде турбувати. Якщо все-таки ви вважаєте, що телефон потребує додаткового захисту, рекомендуємо записати свій пін-код і зберегти цей запис в надійному місці, тому що відновити його буде складно.

загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>