Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Услуги МТС > Як занести номер в чорний список мтс?

Як занести номер в чорний список мтс?

Жодна сучасна людина не уявляє свого існування без мобільного телефону, тому мобільні оператори регулярно працюють над удосконаленням якості надаваних послуг. Тому у світлі поліпшення обслуговування у мобільних операторів з’явилася можливість регулювати вхідні дзвінки та убезпечити себе від тих викликів, які небажані. Для цього потрібно просто зафіксувати номер того абонента, телефонні дзвінки від якого ви не хочете приймати. Послуга «Чорний список» дозволяє здійснити це повною мірою.

Як занести номер в чорний список мтс: система «Антиспам»

Оператор МТС постійно стежить за тим, щоб його абоненти були задоволені не тільки якістю зв’язку, а й сервісом. Так, компанія на даний момент надала можливість користуватися функцією блокування небажаних sms — повідомлень. Клієнти можуть створити свій власний «чорний список», в який потрібно занести номери, виклики з яких вони отримувати не хочуть.

Читайте також Як перейти з контракту на передоплату мтс?

Вся справа в тому, що кількість спаму, що розсилається останнім часом, за останні кілька років зросла в рази. Чорний список мтс — це можливість кожному блокувати це. Так, в компанії розроблена і впроваджена система «Антиспам», яка допомагає заблокувати небажані телефони, з яких розсилається подібне. Нещодавно компанія МТС уклала контракт з Лабораторією Касперського. На сьогодні ж відкрито нову можливість з боку «МТС Україна». Послуга чорний список широко використовується для реєстрації тих телефонних номерів, які, на думку абонентів, є небажаними в плані розсилки повідомлень. В її рамках також передбачено встановлювати заборону на вхідні дзвінки.

Як заблокувати номер мтс Україна: скільки номерів можна туди внести?

Для того щоб скористатися даною послугою, не потрібна установка ніяких додаткових додатків і сервісів. Дане нововведення доступно абсолютно всім моделям телефонів.

Читайте також Безмежне спілкування з послугою «далі з мтс більше спілкування»

Вся справа в тому, що до складу списку можуть входити до 300 номерів всіх мобільних операторів, у тому числі і міських, і міжнародних.

Мтс чорний список мтс: як його створити?

Кожен абонент може користуватися тим форматом списку, який для нього є зручним. Існує можливість встановити заборону вхідного дзвінка від певних осіб. Нарівні з цим ви можете поставити дозвіл для прийому дзвінків. Зручним є те, що подзвонити з номера, який введено в категорію заборонених, не надається можливим, навіть якщо мобільний телефон оснащений системою АнтіАОН.

Даний сервіс надається компанією всім абонентам оператора МТС.

Читайте також Гроші на замовлення мтс. Як їх отримати та як їх повернути?

Чорний список МТС: як його підключити?

Можна скористатися одним із способів, наведених нижче:

1. Зайти на сторінку порталу самообслуговування і скористатися «Інтернет -помічником». Слідуючи рекомендаціям на екрані і виконавши певні маніпуляції згідно підказкам, ви убезпечите себе від небажаних дзвінків.

2. Набравши номер 111 і зв’язавшись з оператором. Даний сервіс вважається найбільш затребуваним, тому що все стає максимально зрозумілим лише при живому спілкуванні з представником компанії, який володіє кваліфікованою інформацією і всіма необхідними даними.

Відзначимо, що на певних моделях телефону також доступна функція чорного списку незалежно від використовуваного оператора. Для цього достатньо ознайомитися з інструкцією або просто увійти в налаштування, які регулюють записну книжку. Є й такі моделі, які не підтримують даний сервіс.

Читайте також Як скинути гроші з мтс на лайф: неможливе можливо?

В цілому, для підключення послуги «Чорний список» на МТС потрібно передзвонити оператору, щоб правильно все виконати. Тоді ваш спокій буде в повній безпеці.

загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>