Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Услуги МТС > Як замовити екстра гроші на МТС?

Як замовити екстра гроші на МТС?

У кожного користувача мобільного телефону, виникають моменти, коли закінчуються гроші на рахунку. З цієї ситуації є кілька виходів, відправити безкоштовне СМС, з проханням передзвонити, поповнити рахунок за іншого абонента, або ж відправити СМС, з проханням поповнити рахунок комусь із знайомих. Якщо перераховані методи не можуть вирішити проблему, то ви можете замовити екстра гроші МТС, і далі користуватися послугою передоплати.

Читайте також Як отримати роздруківку дзвінків мтс Україна?

Вимоги до абонента щоб замовити екстра гроші на МТС

Щоб замовити екстра гроші на МТС, абонент повинен відповідати наступним вимогам:

• Вік абонента в мережі повинен перевищувати три місяці

• Витрати за останній місяць повинні перевищувати 10 гривень

• Абонент повинен користуватися послугою Передоплата

• Якщо ви раніше користувалися послугою МТС екстра гроші, то заборгованість має бути сплачена

Також читайте статтю про ussd запити мтс.

Якщо ваш абонент в мережі МТС відповідає даним вимогам, то при необхідності ви можете замовити дану послугу. Варто пам’ятати, що послуга екстра гроші недоступна контрактним абонентам мережі МТС.

МТС екстра гроші як замовити

Потрібно знати, що таке МТС екстра гроші як замовити їх, і як ними користуватися. Сама процедура замовлення дуже проста, досить просто відправити СМС на номер 5010, і через кілька хвилин, ваш рахунок в кредитному порядку буде поповнено на 20 гривень. Однак гроші можуть бути зараховані не тільки на основний рахунок, а й на додатковий рахунок. Щоб це перевірити можна зайти на мтс особистий кабінет деталізація дзвінків.

Тарифи та зарахування коштів за послугою екстра гроші на мтс

Залежно від стану вашого рахунку, гроші зараховуються або на основний або на додатковий рахунок. У тому випадку якщо на основному рахунку у вас залишилося менше двох копійок, то кредитні кошти надійдуть на основний рахунок. Якщо ж доступна для використання сума більше, то гроші надійдуть на додатковий рахунок, і використовуватимуться згідно з тарифами абонента.

Перевірити рахунок можна за допомогою стандартних USSD команд (мтс коннект 3g перевірка рахунку здійснюється іншими способами):

• * 101 # — основний грошовий рахунок

• * 101 * 10 # — додатковий грошовий рахунок

При цьому варто пам’ятати, що користуватися грошима з додаткового грошового рахунку, можна тільки протягом 30 календарних днів. Якщо гроші за цей час не використовуються, то вони просто списуються, однак повернути їх оператору потрібно буде в повному обсязі.

Так само МТС стягує плату за користування послугою у розмірі 2 гривень, тому після замовлення послуги, потрібно буде повертати не 20, а 22 гривні.

Повернення грошових коштів оператору

Якщо вам потрібні екстра гроші на МТС, як замовити їх ви знаєте, ваш абонентський номер відповідає всім вимогам, то ви можете скористатися даною послугою. Проте варто пам’ятати, що після використання послуги, користуватися абонентом в повному обсязі буде не можна, до тих пір, як ви погасите заборгованість. При першому поповненні рахунку, відразу будуть списані кошти, позичені у оператора, на основному рахунку залишиться тільки залишок від внесеної суми, яким ви зможете користуватися. Щоб це перевірити треба знати як перевірити рахунок мтс Україна.

Висновки

Як і будь-який кредит, послуга екстра гроші на МТС, передбачає певну плату за використання коштів, тому користуватися їй потрібно тільки в тому випадку, коли дійсно немає можливості поповнити кредит. Так само не варто забувати про те, що гроші можуть потрапити на додатковий грошовий рахунок, в цьому випадку їх обов’язково потрібно використовувати протягом терміну їх дії, інакше це буде просто марна трата грошей.

Також читайте Як взяти в борг у мтс, коли закінчилися гроші на рахунку?

Як і будь-яка фірма, мобільний оператор завжди прагне до власної вигоди, тому перед тим як користуватися однією з послуг, варто уважно ознайомитися з тарифами та умовами використання, щоб не наштовхнутися на підводні камені. Тільки в цьому випадку приміщеннях не буде затьмарено неприємностями.

загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>