Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Услуги МТС > Як замовити екстра гроші на мтс Україна? Інструкція

Як замовити екстра гроші на мтс Україна? Інструкція

Кожен мобільний оператор пропонує своїм абонентам платні послуги, які призначені для надання грошей у борг за додаткову плату. Не всі абоненти можуть скористатися даною пропозицією і у кожного оператора свій тариф, але така послуга іноді доводиться дуже до речі, якщо потрібно терміново зробити дзвінок, а можливості покласти на рахунок грошей немає.

Читайте також Як замовити екстра гроші на МТС?

Гроші на замовлення в мтс

У оператора зв’язку МТС сума позичених грошей обмежується в 20грн. Гроші на замовлення в мтс діють протягом усього 30 календарних днів, з моменту оформлення заявки на поповнення. Абонент може їх використовувати в якості оплати послуг або здійснювати дзвінки, відправляти СМС. Оформити заявку не можуть абоненти, які не сплатили попереднє користування послугою. Також грошима на замовлення в мтс не можуть скористатися нові абоненти, які перейшли на послуги МТС менше 3 місяців. Якщо протягом останнього місяця ви витратили менше, ніж 10грн з основного рахунку, то послуга також залишиться недоступною.

Послуга мтс гроші на замовлення мтс має ряд умов і нюансів, з якими неодмінно потрібно ознайомитися, щоб не прогадати із замовленням. Щоб повернути борг, досить поповнити рахунок, а сума буде знята автоматично. Також з рахунку знімуть 2грн як оплату за використання послуги.

Читайте також Гроші на замовлення мтс. Як їх отримати та як їх повернути?

Як замовити екстра гроші на мтс

Для замовлення грошей мтс достатньо відправити пусте СМС-повідомлення на короткий номер 5010. У відповідь на ваш номер буде надіслано інформаційне повідомлення з підтвердженням зарахування коштів. Зверніть увагу, що залишок на вашому основному рахунку відіграє важливу роль. Так, якщо залишилося до 0,2 грн на вашому рахунку, замовлення грошей мтс автоматично відправить їх на основний рахунок, але якщо залишок перевищував 0,2 грн — то на бонусний.

Як витрачаються кошти за послугу мтс гроші на замовлення мтс

За бонусні гроші ви не можете замовити звичний пакет послуг з тарифним планом. Вони придатні тільки для дзвінків по Україні і відправки повідомлень, але оплатити обов’язкову абонентську плату з цих грошей у вас не буде можливості. За бонусні 20грн в роумінгу ви не зможете телефонувати, так само як і здійснювати дзвінки за кордон, перебуваючи в Україні. Тому краще відразу засвоїти, як замовляються екстра гроші на мтс.

Читайте також Як взяти гроші в кредит на мтс?

Як перевіряється основний і бонусний рахунок?

Переконайтеся, чи були зараховані гроші, і на який з рахунків вони потрапили. Для перевірки основного балансу вам варто набрати комбінацію * 101 #, натиснути кнопку виклику. Для перевірки бонусного рахунку існує свій номер — * 101 * 10 #, набравши який ви перевірите, чи є у вас бонуси, чи ні.

Що робити, якщо ви не зможете скористатися послугою

Якщо вам з якоїсь причини не вдалося замовити гроші, а подзвонити потрібно дуже терміново, ви можете спробувати удачу і відправити будь-якому іншому абоненту МТС заявку, щоб він поповнив ваш рахунок. Дана послуга називається «Поповни мене» і не тарифікується.

Також ви можете самостійно перевести гроші на свій номер з будь-якого чужого. Послуга «Переказ грошей» доступна всім абонентам МТС і дозволяє поповнити рахунок іншого абонента на будь-яку суму.

Читайте також Гроші на замовлення мтс. Як замовити?

Як замовити екстра гроші на мтс Україна? Як завжди — все просто!

Ви ознайомилися, як замовляти екстра гроші на мтс Україна. Але все-таки краще регулярно поповнювати рахунок, контролювати залишок балансу, щоб не віддавати оператору зайвих грошей за користування послугою і не замислюватися з приводу того, на який з рахунків потраплять ваші гроші, адже не у всіх ситуаціях ця деталь може бути згадана. Якщо у вас виникли питання, а в цьому матеріалі відповідей не знайшлося, ви можете звернутися за консультацією до представника інформаційно-консультативного центру за номером 111, і разом з оператором дозволити сформовану ситуацію.

Цікавий тарифний план — МТС Смартфон.

загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>