Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Услуги Лайф > Як закрити номер на лайф

Як закрити номер на лайф

У більшості людей вхідні дзвінки зі прихованих номерів викликають занепокоєння. Атмосфера таємності насторожує, і це цілком зрозуміло. Але насправді, в цьому немає нічого особливого, і замовити послугу приховування номера може будь-хто, причому, незалежно від форми обслуговування (і контрактники, і абоненти передплаченого зв’язку).

Замовити послугу не складно, для цього її потрібно лише попередньо активувати. Після цього в меню вашого мобільного телефону доведеться вибрати меню налаштування телефону, де з’явиться пункт «приховування мобільного номера» — збережіть зміни і послуга вступить в дію.

Зверніть увагу, можливість приховування номера поширюється тільки на дзвінки, а значить не спрацює з SMS. Також можливі збої при розмовах у роумінгу (завдяки використанню іншої мережі).

Як приховати свій номер на Life

Щоб приховати свій мобільний номер, активуйте послугу «Заборона визначення номера». Для цього потрібно набрати на мобільному комбінацію * 123 * 2547 #.

Ще один спосіб — за допомогою СМС. На номер 124 відправте повідомлення з текстом CLIR VKL.

Управління послугою приховування мобільного номера Life

Користуючись послугою приховування номера, абоненти лайф мають можливість вибірково використовувати сервіс, іншими словами — самостійно вирішувати, для яких абонентів при дзвінку буде видно їх номер, а для яких — ні.

Для того щоб ваш номер був видимий для абонента, якому ви телефонуєте, наберіть на мобільному комбінацію * 31 # а потім номер телефону потрібного абонента. Виглядати це буде приблизно так: * 31 # 380930000000, де «000» — це телефонний номер. Після цього номер стане видимим. В інших випадках номер буде за замовчуванням прихований.

Вартість послуги

Раз на 30 днів абоненту потрібно буде вносити плату в розмірі 15 грн. у випадку, якщо на рахунку абонента немає достатньої суми, сервіс може бути продовжений ще на добу, комісія за продовження складе 59 коп. в день. Якщо послуга не була продовжена, в 30-й день вона автоматично відключається.

Як відключити антивизначник номера на Lifе

Щоб відключити сервіс, достатньо відправити текстове повідомлення на номер 124 такого змісту: «CLIR VYKL». Другий спосіб — з допомогою меню. Надішліть запит на номер * 124 # і дотримуйтесь подальших вказівок.

Читайте також російскою.

загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>