Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Полезные инструкции > Як взяти в борг у мтс, коли закінчилися гроші на рахунку?

Як взяти в борг у мтс, коли закінчилися гроші на рахунку?

Відкриття телефонного зв’язку по-справжньому змінило світ. Тепер для зв’язку з людиною з іншого кінця планети всього лише потрібно натиснути кілька кнопок. Але бувають і критичні ситуації: в потрібний момент телефон розрядився або скінчилися гроші на рахунку. У першому випадку допоможе зарядний пристрій, а в другому гроші і сервісний центр. А якщо ні того ні іншого під рукою немає, а дзвінок необхідний?! У фільмах жахів незворотні ситуації часто відбуваються саме через неможливість подзвонити. Щоб випадки у реальному житті не перетворилися на сюжет з таких фільмів, для користувачів МТС Україна існує безкоштовна послуга взяття грошей у борг. Таке незалежне кредитування.

Алгоритм взяття грошей у борг на мтс

Для того, щоб взяти мтс 20 грн в борг, компанія створила послугу «Гроші на замовлення». Плата за неї мінімальна — 2 копійки.

Також читайте статтю Послуга Дитина під наглядом від МТС. Як вона працює?

1. Отже, потрібно відправити порожнє повідомлення на кодовий номер: 5010.

2. Кілька хвилин терплячого очікування.

3. Баланс автоматично поповнений на 20 гривень.

4. Перевірити його за номером * 100 # (основний грошовий рахунок) або по * 101 * 10 # ( додатковий грошовий рахунок ).

Однак, якщо на рахунку баланс мінусовий, або з позитивним значенням, але менше двох копійок, то кошти надійдуть на основний рахунок. Якщо ж грошей на телефоні більше, то гривні йдуть на додатковий грошовий рахунок і використовувати їх можна згідно з умовами тарифного пакета. Якщо кожен абонент мтс як замовити 20 грн знатиме, то життя стане мобільнішим, а проблеми вирішити значно легше, коли є можливість завжди залишатися на зв’язку.

Важливо відзначити, що якщо на телефоні є заборгованість у зв’язку з попереднім використанням цієї ж послуги, то зробити запит вдруге не вийде. Спочатку потрібно погасити попередній борг.

Максимальна сума для взяття грошей у борг

Також читайте Як взяти деталізацію дзвінків мтс Україна безкоштовно?

Можливості послуги не такі великі. Максимальна сума мтс в борг 20 грн. Але й цієї суми достатньо для здійснення важливого дзвінка.

Де знайти відповіді на питання за послугою «Гроші на замовлення»?

З усіма потрібними питаннями, що стосуються послуги «Гроші на замовлення», можна звернутися до консультантів в сервісний центр, або на офіційний сайт МТС Україна. Тут у будь — який час доби присутній віртуальний консультант. Коротко сформулювавши звернення, моментально з’явиться інформація і посилання на один з розділів сайту.

Інші послуги МТС, якщо закінчилися гроші на рахунку

Крім можливості взяти гроші в борг МТС надає послугу « Передзвони мені ». Відправивши на початку номера абонента * 104 *, а до кінця номера додавши #, потрібно зателефонувати. Так здійсниться запит. Людині прийде повідомлення з текстом : «Абонент ( ваш номер ) просить Вас передзвонити йому», або «Передзвоніть мені, будь ласка». Послуга надається абсолютно безкоштовно.

Послуга «Поповни мене » дозволяє передати прохання про поповнення свого рахунку. Запит підходить в тому випадку, коли ви впевнені, що у людини є можливість у найближчому часі покласти гроші вам на рахунок. Між близькими людьми дана послуга вельми поширена.

Також читайте ussd запити мтс. Що це таке і для чого вони потрібні?

Таким чином, послуга взяття грошей у борг — це справжня палочка-виручалочка для абонентів МТС з України. Завдяки послузі, залишатися на зв’язку можна завжди. І якщо кохана людина надсилає пізно вночі повідомлення, а баланс нульовий, можна зробити запит, отримати кошти і відповісти тому, хто по той бік телефонного зв’язку, завжди чекає. Про даній послузі повинні знати і діти. Якщо ви з дитиною умовилися, що він повинен відзвонитися, а його баланс не прив’язаний до вашого банківського рахунку, то щоб уникнути стресових ситуацій, дитина повинна бути обізнаний про те, як взяти в борг у мтс.

загрузка...

2 Коментарі до Як взяти в борг у мтс, коли закінчилися гроші на рахунку?

  1. Тестер:

    Приветем всем, нужны деньги

  2. Роман Цар:

    Все дуже просто, якщо тобі потрібні гроші, то загугли Гроші в борг.))) Наприклад такий сайт http://www.groshi-v-borg.com.ua/groshi-v-borg-vid-privatno%D1%97-osobi-pid-rozpisku-i-pid-vidsotki/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>