Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Услуги МТС > Як взяти гроші в кредит на мтс?

Як взяти гроші в кредит на мтс?

Хто не стикався з ситуацією, коли потрібно терміново подзвонити, а гроші на рахунку, як на зло, закінчилися? Напевно, у всіх так було. Мобільний оператор МТС передбачив вирішення цієї проблеми, щоб ви не шукали скрупульозно, де ж можна поповнити баланс, а могли оформити кредит мтс і в лічені секунди отримати гроші на рахунок.

Як взяти кредит на мтс

Цей оператор дає можливість отримати пакет послуг, загальною вартістю 20грн. Відправивши СМС-повідомлення на короткий номер 5010, ви оформляєте заявку на отримання кредиту мтс. Після цього вам автоматично нараховуються гроші, які дійсні протягом 30 днів.

Читайте також МТС переказ грошей з телефону на телефон. Детальна інструкція

Якщо на вашому рахунку залишилися гроші від 0.2грн, то гроші зарахують на бонусний рахунок, а якщо залишилася 0.01грн — то на основний. Відповідно, бонусні гроші мають обмеження у використанні.

Ви не зможете замовити мтс кредит 20 грн, якщо є абонентом даного оператора менше 3 місяців. Також послуга доступна тільки тим, хто за 30 днів витратив з основного рахунку більше 10грн.

Куди можна витратити гроші з мтс кредиту 20 грн

Після оформлення заявки вам прийде СМС-повідомлення інформаційного характеру про те, на який рахунок були зараховані кошти. Гроші з основного рахунку ви зможете використовувати не тільки на дзвінки та СМС, а й на оплату послуг з тарифним планом.

Читайте також МТС пошук дитина під наглядом Україна. Як підключити та як користуватися?

Гроші з бонусного рахунку мають обмеження у використанні. Природно, вони доступні для здійснення дзвінків і відправлення СМС-повідомлень, але ви не зможете оплатити вартість послуг і щоденну обов’язкову плату, передбачену вашим тарифним планом, зателефонувати за кордон, а також, перебуваючи в роумінгу, користуватися всіма перерахованими вище послугами.

Як перевірити баланс?

Перед тим, як починати здійснювати будь-які операції, варто перевірити, на який з рахунків потрапили гроші. Оператор мобільного зв’язку повідомляє за допомогою СМС про нарахування грошей, але краще все ж набрати на телефоні комбінацію * 101 #, і перевірити основний рахунок, а потім за допомогою комбінації * 101 * 10 # уточнити стан бонусного рахунку.

Позичені гроші автоматично будуть зняті з вашого рахунку після поповнення балансу. Також буде стягнуто 2грн — це вартість послуги. Тільки після цього ви зможете повторно скористатися послугою.

Читайте також Гроші на замовлення мтс. Як замовити?

Гроші в борг — для крайніх випадків

Тепер ви знаєте, як взяти кредит на мтс. Головне контролювати стан рахунку, поповнювати його вчасно, щоб не переплачувати за надання послуг оператором.

загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>