Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Услуги МТС > Як взяти деталізацію дзвінків мтс Україна безкоштовно?

Як взяти деталізацію дзвінків мтс Україна безкоштовно?

Компанія МТС Україна — один з найбільших операторів стільникового зв’язку і мобільного інтернету в Україні. Компанія постійно розширює спектр послуг, що надаються, завдяки чому в даний час всі абоненти МТС Україна мають можливість повністю контролювати витрату своїх коштів на оплату мобільного зв’язку та інтернету.

Деталізація рахунку МТС

Детальний рахунок МТС являє собою повний перелік всіх платних дій, скоєних з вашого телефону за певний період: дату, тривалість і вартість вихідних дзвінків і SMS.

Читайте також Як отримати роздруківку дзвінків мтс Україна?

Деталізація рахунку МТС, в першу чергу, може знадобитися вам для перевірки витрати коштів, витрачених на мобільний зв’язок. Маючи деталізований рахунок, ви також отримуєте можливість перевірити, чи не робив дзвінків з вашого телефону хтось сторонній і чи не були викрадені гроші з вашого мобільного рахунку за допомогою якої-небудь афери. Для запобігання цього варто знати як перевірити рахунок на мтс коннекте.

Скільки коштує деталізація дзвінків МТС для контрактних абонентів?

Замовивши деталізацію рахунку МТС, будь-який абонент — контрактник може отримати цей документ як в паперовому, так і в електронному варіанті. Вартість активації послуги — 33 грн за один контракт. За регулярне отримання деталізованого рахунку на паперовому носії стягується щомісячна плата 33 грн за один контракт. За регулярне отримання деталізованого рахунку в електронному вигляді фізичні особи платять 12 грн щомісяця за один особовий рахунок, юридичні — 100 грн щомісяця за один особовий рахунок.

Замовлення від юридичних осіб приймається тільки на фірмовому бланку компанії з зазначенням усіх реквізитів по факсу: ( 044 ) 240-24-00, в разі вибору електронного варіанту — ще й за адресою zakaz@mts.com.ua. Фізичні особи паперовий варіант можуть замовити за тел. 111, електронний — за адресою mts_info@mts.com.ua.

Якщо ж ви не бажаєте підключати таку послугу на тривалий час, можна отримати деталізацію рахунку за попередні три місяці. Для цього необхідно з копією паспорта, а для представників юридичних осіб — ще й з довіреністю, — звернутися в один з центрів продажів і обслуговування МТС. Коштує така роздруківка 33 грн за один місяць деталізації по одному контракту. Також почитайте статтю про послугу дитина під наглядом мтс пошук Україна.

Інтернет помічник МТС Україна деталізація дзвінків

Компанією МТС Україна створена чудова програма — Інтернет — помічник, повністю імітує так званий «особистий кабінет». Інтернет — помічником ви цілком можете скористатися тоді, коли вам потрібні МТС особистий кабінет деталізація дзвінків. Контрактний абонент, у якого вже замовлена ця послуга, за допомогою Інтернет — помічника легко і просто може перевірити деталізацію своїх дзвінків як за поточний період, так і за три останні місяці. Тому вам навіть може не знадобитися перевірка рахунку мтс коннект.

За допомогою Інтернет-помічника ви отримуєте практично повний, нічим не обмежений доступ до свого рахунку. Вам надається можливість самостійно в режимі онлайн міняти тарифні плани, вибираючи той, який найбільш зручний для вас в даний момент, переглядати інформацію про кількість бонусних хвилин, про залишок пакетних хвилин, про актуальні спецпропозиції.

Деталізація дзвінків МТС Україна безкоштовно

Користування онлайн — сервісом МТС Інтернет-помічник абсолютно безкоштовно. За допомогою цієї програми ви можете переглядати історію абсолютно всіх платежів, які здійснювалися по вашому рахунку протягом останніх шести місяців, а якщо у вас підключена послуга деталізації рахунку — то і деталізацію всіх дзвінків, SMS, виходів в інтернет за попередні три місяці.

Таким чином, компанія МТС Україна надає кожному своєму абоненту можливість економно розпоряджатися коштами на стільниковий зв’язок і мобільний інтернет, а також ретельно контролювати всі свої витрати.

загрузка...

Коментарі до Як взяти деталізацію дзвінків мтс Україна безкоштовно?

  1. Мені потрібно отримуати роздруківку трафіка (хоч раз на місяць) мого мобільного телефону електронною поштою тому. що через дуже поганий зір та неврит служових нервів дуже складно користуватись мобільним телефоном і контролювати банківські рахунки і мобільні зв»язки. Як це зробити в МТС України?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>