Битва мобильных операторов > Услуги операторов > ММС > Як відправити ММС на Київстар з комп’ютера безкоштовно?

Як відправити ММС на Київстар з комп’ютера безкоштовно?

В час розвинутих інформаційних технологій відправити ммс на київстар з комп’ютера безкоштовно не є суттєвою проблемою. Ви можете скористатися одним з інтернет-проектів, призначених для того, щоб ммс на київстар відправляти безкоштовно. Ця послуга доступна вже не перший рік, але користуватися нею вміють не всі. Потрібно знати певні правила та умови, які дадуть впевненість у тому, що повідомлення буде доставлено цілим, хоча жоден сервіс не дає гарантії на те, що повідомлення взагалі буде доставлено.

Читайте також Як підключити інтернет без кордонів від Київстар?

Як відправити ммс на київстар безкоштовно Україна

Сервісом безкоштовних повідомлень користуються не тільки приватні користувачі, а й спамери, тому перед тим, як ммс київстар безкоштовно відправити, потрібно розблокувати доступ повідомлень з інтернету на телефоні. Для цього відправте смс-повідомлення на номер 7021. Відключити отримання цих повідомлень можна за допомогою смс на номер 7020, і повідомлення такого плану припиняться. Перевірити статус послуги ви можете за допомогою смс-повідомлення на номер 7022.

Після активації послуги безкоштовних ммс на київстар слід вибрати сервіс, за допомогою якого буде здійснена передача даних.

Список сервісів для відправки ммс на київстар безкоштовно через інтернет

http://mms.sms.dn.ua/

http://ukraine-ru.net/?set=sms

http://follow.net.ua/sms/

http://www.delovoyweb.narod.ru/

http://otpravsms.ho.ua/

http://otpravka-sms.com/

Читайте також Як відключити ді джингл рингтон на Київстар

Що потрібно знати. Щоб ммс на київстар відправляти безкоштовно

Кожен сервіс має свої переваги і недоліки. На одних гарантують якість і оперативність роботи, на інших чесно зізнаються, що повідомлення може не дійти або бути доставлено частинами. Щоб такого не сталося, потрібно знати правила відправки ммс на київстар з комп’ютера безкоштовно:

  1. Номер отримувача вказуйте без пробілів
  2. Текст в повідомленні повинен бути написаний латинськими символами і не перевищувати 300 символів.
  3. Перед тим, як ммс київстар безкоштовно відправляти, переконайтеся, що в телефоні одержувача всі налаштування правильні.
  4. Виберіть файл для відправки на комп’ютері.
  5. Розмір файлу залежить від технічних можливостей сервісу. Одні рекомендують 50Кб, інші — 250Кб, треті здатні передати до 1Мб. Також розмір залежить від самого телефону і його здатності приймати великі повідомлення.
  6. На номер, вказаний в налаштуваннях, прийде повідомлення з посиланням на ваш файл. Перейшовши по ньому, ви скачаєте на телефон відправлену інформацію.

Важливо знати, що безкоштовні ммс на київстар не оплачуються, а от за інтернет доведеться платити, якщо у вас немає безкоштовного трафіку. В іншому випадку при закачуванні файлу з вашого основного рахунку буде утримана сума в розмірі 1-2грн, залежно від тарифного плану.

Читайте також Діджингл Київстар список мелодій. Як їх прослухати?

Як відправити ММС за допомогою електронної пошти

Оператор мобільного зв’язку створив послугу «SMS / MMS з е-мейл» для відправки ммс на київстар безкоштовно Україна. Абоненти можуть обмінюватися повідомленнями за допомогою електронної пошти. Текст може включати 765 символів латиницею або 365 символів кирилицею і повідомлення не повинне перевищувати 1Мб.

Щоб відправити таке повідомлення, потрібно вказати адресу в форматі 380ХХХХХХХХX@mms.kyivstar.net.

380ХХХХХХХХX — номер абонента.

Самі повідомлення безкоштовні, але оператор Київстар ввів обов’язкову абонентську плату для всіх користувачів цією послугою. Так для передоплати послуга коштує 0,07 грн. / День, а для абонентів на контрактній основі — 2грн/месяц.

Читайте також Інтернет без кордонів від Київстар. Як замовити, підключити та відключити?

Надіслати ммс на київстар безкоштовно через інтернет реально, існує достатня кількість сервісів. Головне переконатися, що повідомлення доходять до адресата повністю і оперативно.

загрузка...

Коментарі до Як відправити ММС на Київстар з комп’ютера безкоштовно?

  1. Саня:

    Не знал такую схему, надо попробовать.Кстати, кто не знал,рассказываю крутую схему как вывести с кивстара деньги на карту для этого нужен Global24 электронный кошелек. А еще плюс этого кошелька в том, что с него можно купить Payeer, а вот с киевстара это невозможно сделать.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>