Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Услуги Киевстар > Як відключити діджингл від Київстар?

Як відключити діджингл від Київстар?

Послуга ді-джингл від компанії Київстар — це можливість поміняти монотонні гудки на веселу і заводну музику. Багатьом ця функція дуже подобається. Вона дає можливість порадувати близьких і знайомих улюбленим хітом, виділитися з натовпу і підкреслити свою оригінальність. Але бувають ситуації, коли потрібно відключити ді-джингл київстар. Як відключити ді-джингл розглянемо в процесі, але спочатку ми розберемося, за яких умов його можна підключити, адже не завжди це здійснюється з вашої ініціативи.

Читайте також МТС пошук дитина під наглядом Україна. Як підключити та як користуватися?

Коли доведеться відключати ді-джингл київстар?

Очевидно, що ви задумаєтеся, як скасувати ді-джингл київстар в тому випадку, якщо ви його підключили, покористувалися і з якихось суб’єктивних міркувань вам потрібно позбавитися від даної послуги. Або грошей стало шкода, або хтось став скаржитися на ваші старання. Наприклад, стандартна мелодія «До Елізи» Бетховена — дуже красива композиція, але слухати її у повторі кілька разів на день постає нестерпно.

Подарунок у збиток

Тільки не думайте, що це єдиний варіант появи у вас такої послуги. Коли вам хтось з власних спонукань і по доброті своїй оплатить і подарує дивну музику замість гудків, то через 7 днів оператор надішле повідомлення про те, що тепер з вас кожен день вилучається плата за послугу. Якщо ви хочете відмовитися від такого операторського бонусу, вам теж корисно буде знати, як прибрати ді-джингл київстар.

Читайте також Поповнення Київстар рахунку. Як поповнити вигідно та без проблем?

Безкоштовний сир від Київстар

Є ще один виверт, на який попадаються сотні абонентів компанії Київстар. Оператор люб’язно пропонує підключити безкоштовно популярний хіт замість гудків на тиждень. Нічого не нагадує? Правильно, послуга працює на тих же умовах, що і подарунковий ді-джингл від одного. Радісно підключаючи до свого номеру дану «безкоштовну» послугу, ви вже повинні задуматися, як скасуєте ді-джингл київстар, коли з вас через тиждень почнуть брати гроші за подвійним тарифом, адже, як ми знаємо, за популярні хіти щоденна плата становить 0,33 грн, коли звичайна музика — 0,1 грн.

Абоненту київстар як відключити ді-джингл?

Задумалися, як відключається ді-джингл? Є 2 способи. Можете зателефонувати за номером 465 і в автоматичному режимі, скориставшись підказками, відключити дану функцію. Дзвінки за цим номером тарифікуються 0,1 грн / хв. Функція відключається моментально.

Читайте також Київстар поповнення рахунку через сервіс Портмоне

Також можете відправити СМС-повідомлення на номер 465, набравши в текстовому полі 012. Повідомлення на номер 465 не тарифікуються. Послуга має відключитися протягом 24 годин.

Якщо за вашим номером закріплені відразу кілька мелодій, ви можете видалити тільки ті, які вам більше не потрібні. Для цього відправте СМС-повідомлення на номер 465 з текстом 013код мелодії.

Щоб дізнатися, чи вдалося вам відключити послугу чи ні, ви можете відправити безкоштовне повідомлення на номер 465, набравши текст 014. Вам прийде повідомлення з відповіддю.

Тимчасове призупинення послуги теж можливо

Щоб тимчасово прибрати всі мелодії, але послугу залишити активованої, зателефонуйте за номером 465 і прослухайте голосове меню. У розділі «Мої налаштування ді-джингл» і «Тимчасове відключення послуги», або на сайті http://465.ua виконайте те ж саме в онлайн режимі.

Читайте також Київстар модем за 99 грн. Де купити та як користуватися?

Візьміть на замітку, як прибирають ді-джингл київстар

Не дивлячись на те, користуєтеся ви даною послугою чи ні, знати про компанію київстар як відключається ді-джингл безсумнівно потрібно. Ця корисна інформація дозволить заощадити ваші кошти, якщо ви не хочете більше оплачувати музику або вона вам просто перестала бути потрібною. Підключити повторно послугу ви зможете за номером 465, що обійдеться вам в повну вартість.

загрузка...

2 Коментарі до Як відключити діджингл від Київстар?

  1. петро:

    це звичайна обдираловка київстару, заробляють гроші надурняка

  2. Виктория:

    Поддерживаю охамели в край. Вообще огорчает последнее время этот оператор. Подняли цены на тарифы, потом не смогли удержать на плаву приложение смарт-деньги, а это было очень удобно. Смогла найти эл. кошелек Global24 когда не знала как вывести с киевстара деньги на карту. А еще есть такая функция, можно с Global24 купить Payeer, в киевстаре нельзя было.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>