Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Услуги Киевстар > Як відключити ді джингл рингтон на Київстар

Як відключити ді джингл рингтон на Київстар

Хто не чув про платні послуги, що дозволяють замінити гудки очікування відповіді на веселу музику, популярну пісню або який-небудь розіграш? Напевно, всі коли-небудь замислювалися скористатися цією послугою і навіть підключали її. Надають можливість заміни гудка як комерційні організації, так і мобільні оператори.

Що таке ді джингл?

Київстар ді джингл — це послуга, яку надає оператор Київстар своїм абонентам. Ви можете замовити мелодію замість гудків на місяць собі, подарувати мелодію на 7 днів іншому абоненту або скористатися спеціальною пропозицією від оператора і встановити безкоштовний хіт на 10 днів, а при необхідності ви можете ді джингл відключити. У будь-якому випадку всі оцінять ваші старання, і ви виділитеся з натовпу.

Читайте также Діджингл Київстар список мелодій. Як їх прослухати?

Як відключити ді джингл

Активні абоненти дуже часто задаються питанням, як відключити рінгтон на київстар. Хтось більше не хоче платити за цю послугу, комусь вона набридла — у кожному разі потрібно знати, як послуга деактивується.

Існує метод як ді джингл відключити за допомогою доступу до інтернету. Для цього потрібно зайти на свій «Інтернет-помічник», в настройках вибрати «Ді-Джингл» і вибрати «Відключити послугу».

Як відключити рінгтон київстар через номер 465

Позбутися від ді джингла можна таким чином: відправте безкоштовне СМС-повідомлення на номер 465 з текстом 012. У відповідь вам прийде повідомлення про деактивацію послуги. Щоб позбутися тільки від конкретної мелодії зі свого списку, вам варто відправити СМС-повідомлення на номер 465 з текстом 013 і слідувати подальшої інструкції.

Читайте также Інтернет без кордонів від Київстар. Як замовити, підключити та відключити?

Також ви можете зателефонувати на номер 465 і в автоматичному режимі прослухати, як отключяєтся рінгтон на київстар. Зверніть увагу, що у цього мобільного оператора підвищилися ціни за обслуговування, тепер з 13с дзвінок на номер 465 тарифікується 0,10 грн / хв.

Відключення мелодії відбувається в автоматичному режимі протягом доби. Щоб переконатися, що послуга від киевстара ді джингл відключена, потрібно відправити СМС-повідомлення на номер 465 з текстом 014. Також зверніть увагу і на те, що якщо ви не продовжили замовлену мелодію, і вона автоматично переключилася на стандартну інструментальну Бетховена «До Елізи» , з вас все одно будуть брати гроші — 0,16 грн / день.

Якщо з яких-небудь причин вам потрібно тимчасово припинити користування даною послугою, ви можете зателефонувати за номером 465, і вибрати режим «Тимчасове відключення послуги» у розділі «Мої налаштування Ді-Джингл». Або відвідати сайт http://465.ua, де виконати ті ж зміни. Мелодії на невизначений строк не програватимуться і тарифікуватися.

Читайте также Тарифи модему від Київстар. Види та умови

Не тільки, як відключити ді джингл, але і коли

Якщо ви активний користувач послугами мобільного оператора Київстар, то вам напевно приходили привабливі СМС-повідомлення рекламного характеру з закликами підключити безкоштовний подарунок — популярний хіт замість гудків? А чи знаєте ви, що по закінченню 7-10 днів (залежно від «хітовості» мелодії і нахабства оператора) з вашого рахунку почнуть без попередження знімати гроші. Тому якщо вже ви і прийняли подарунок, то подбайте вчасно про те, як відключають рінгтон київстар.

Ді-джингл — послуга з хитринкою

Читайте также Тарифи Київстар за кордон. Види та умови

Насправді ця послуга має багато підводних каменів. Часто оператор утримує регулярну плату з абонента, навіть не попереджаючи його про це. Якщо ви все-таки вирішили скористатися Ді-джинглом, обов’язково контролюйте стан основного балансу, уважно слухайте, скільки коштує обрана вами мелодія, адже ціни на хіти можуть значно відрізнятися. А якщо все-таки ви запідозрили недобре, звертайтеся за номером 466 і вирішуйте всі питання безпосередньо з оператором.

загрузка...

Коментарі до Як відключити ді джингл рингтон на Київстар

  1. Сеня:

    Отключил.Спасибо за инфу. Кстати, кто не знал, как вывести деньги с киевстара рассказываю Global24 электронный кошелек устанавливаете и выводите деньги с баланса мобильного всего в 3 клика.Схема простая: с киевстара кидаете на эл. кошелек, а с него на банковскую карту.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>