Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Полезные инструкции > Як скинути гроші з мтс на лайф: неможливе можливо?

Як скинути гроші з мтс на лайф: неможливе можливо?

Процедура переказу коштів з одного рахунку на інший в рамках послуг, пропонованих українськими мобільними операторами, з’явилася досить давно. Переказ балансу — сервіс, без якого не можуть обійтися практично всі абоненти, якими б sim — картами вони не користувалися. Як надати допомогу близьким і рідним, коли у них немає на рахунку грошей навіть на виклик, а здійснити його так необхідно.

В даний час усіма українськими операторами розглядається можливість надання послуги переказу балансу з одного оператора на інший.

Читайте також Як перевести гроші з МТС на МТС іншому абоненту

Як перекинути гроші з мтс на лайф: історія виникнення послуги

Мобільний оператор МТС є одним з найбільш затребуваних на території України. Послуга переказу грошей в мережі стала доступна з липня 2006 року і відразу ж стала користуватися популярністю. Щомісяця, згідно зі статистикою, даним сервісом користується кілька мільйонів абонентів.

Послуга переказу коштів не потребує додаткової активації. Її наявність передбачено спочатку.

Як перекинути гроші з мтс на лайф? Виявляється, все не так просто. Компанія МТС в 2008 році переглянула умови надання послуги « Переказ грошей ». Мінімальною сумою переказу для абонентів МТС Передоплата стала сума в 1 грн., яку можна перерахувати на рахунок абонентів Jeans і Екотел, а не 5, як було раніше.

Відзначимо, що для абонентів, які користуються роумінгом, послуга актуальна лише для отримання, а не для відправки переказу коштів. Також з’явилися певні обмеження на кількість проведення подібних процедур на добу. Так, в день найбільша кількість переказів, які можна здійснити, дорівнює 20. А після проведення операції на рахунку абонента має бути більше 5 грн.

Читайте також Як перейти з контракту на передоплату мтс?

Як переслати гроші з мтс на лайф: чому переказ грошей став актуальним?

Як переслати гроші з мтс на лайф і скільки це коштує? Вартість послуги буває двох типів. До першого відносять ті тарифні плани, де абоненти завжди можуть поповнювати рахунок, тим самим продовжуючи послугу «Супер МТС». У цьому випадку максимальна сума перерахування не перевищує 10 грн., а вартість за його здійснення — 2,13 грн. Другий тип — абоненти, з рахунку яких щодня знімається абонентська плата. Оплата за послугу та ж, але сума переказу може бути вище 10 грн.

Переказ балансу здійснюється за допомогою використання такої комбінації: * 150 * ХХХХХХХХХ * сума # і кнопка виклику.

Слід звернути увагу, що деякі тарифні плани МТС не передбачають послугу переказу балансу.

Читайте також Тарифи мтс контракт. Які вони бувають?

Як скинути гроші з мтс на лайф: що потрібно знати абонентам ?

Мобільний оператор Life:) також дає можливість своїм абонентам вдатися до використання послуги переказу балансу. Максимальна сума, яку можна перевести на рахунок абонента, становить 500 грн. Розроблено два основних способи переказу. Перш за все, можна набрати комбінацію * 111 * номер абонента в Україні ( який повинен відповідати формі 380ХХХХХХХХХ ) потім поставити * і вказати суму, яку необхідно перерахувати, після чого натиснути кнопку виклику.

Якою б не була сума, яку ви збираєтеся перерахувати на рахунок іншого абонента, оплата за процедуру становитиме 1 грн.

Потрібно врахувати, що деякі тарифні плани не передбачають доступу до послуги «Переказ балансу ».

Читайте також Як дізнатися місцезнаходження абонента МТС

Розглянуті нижче факти дозволяють зробити висновок про те, що переказ на інший мобільний номер можливий. Чи є можливість переказувати грошові кошти абонентам різних мобільних операторів? Як скинути гроші з мтс на лайф, наприклад? На жаль, ні одним мобільним оператором не надається послуга переказу балансу на інші мобільні оператори. Дана процедура зараз знаходиться у стадії розробки, так що в майбутньому все ще можливо. Поповнити рахунок абонента можна за допомогою переказу через I — box, з платіжної карти або скориставшись системою електронних грошей.

загрузка...

Коментарі до Як скинути гроші з мтс на лайф: неможливе можливо?

  1. Кристина:

    Можно перекинуть деньги с одного телефона на другой при помощи GLobal электронного кошелька и даже осуществлять перевод с Киевстара на карту от 1 грн, и не только с киевстара, но и с водафона и лайфа тоже. Так что рекомендую, отличный сервис для перевода денег.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>