Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Услуги Киевстар > Як поставити маячок на телефон Київстар. Як користуватися маячком і як його відключити?

Як поставити маячок на телефон Київстар. Як користуватися маячком і як його відключити?

Щоб знати, де знаходиться в даний момент ваша близька людина, зовсім не обов’язково ходити за нею по п’ятах. Мобільні оператори пропонують своїм абонентам зручні послуги, які призначені спеціально для стеження і контролю над близькими людьми. У першу чергу, їх створили для дбайливих батьків, які хочуть знати, де в даний момент знаходиться їх дитина.

Читайте також Послуга маячок від Київстар. Як вона працює?

Київстар маячок як користуватися

У оператора Київстар є послуга Маячок. Підключивши її, ви можете не тільки перевіряти місцезнаходження абонента, але й отримати точні координати, а також розрахувати, як краще вам до нього добратися. Ви можете дізнатися, як поставити маячок на телефон київстар і отримувати інформацію у вигляді СМС і ММС-повідомлень, або ж користуватися київстар маячком для інтернету — як вам зручно, — головне, його підключити і мати достатньо коштів на рахунку для створення запитів.

Київстар маячок без згоди клієнта неможливий!

Багато хто задається питанням, київстар маячком як користуватися, щоб абонент не знав, що його контролюють. Такої можливості Київстар своїм абонентам не надає, і київстар маячок без згоди клієнтів неможливо активувати. Більш того, якщо абонент сам захоче, він може дізнатися, маячок київстар як відключити і успішно виконати цю операцію.

Читайте також Відправка ММС на Київстар з комп’ютера безкоштовно. Як та де?

Як поставити маячок на телефоні київстар

Підключення послуги відбувається дуже просто: відправте СМС-запит з текстом «ДОДАТИ 380ХХХ …» на номер 5147. Вартість повідомлення складає 2грн. Абонент, чий номер був вказаний в повідомленні, буде повідомлений про ваше бажання підключити послугу і він повинен дати згоду на те, щоб ви за ним стежили. Підключити можна відразу кілька номерів.

Підключити можна відразу кілька абонентів. Кожному буде привласнений свій порядковий номер.

Маячок київстар як відключити

Якщо потреба в послузі пропала, або вам потрібно видалити який-небудь зі списку номерів, створіть повідомлення з текстом «ВИДАЛИТИ 380ХХХ …» і відправте на номер 5147. Тепер ви знаєте, маячок київстар як відключається.

Читайте також Як поповнити рахунок київстар через платіжну картку?

Комбінації і запити

 • Де знаходиться абонент № 1 — * 147 * 1 * 1 * 380ХХХ … #
 • Де знаходиться абонент № 2 — * 147 * 2 * 1 * 380ХХХ … #
 • Додати номер для спостереження — * 147 * 1 * 4 * 380ХХХ … #
 • Видалити номер зі списку для спостереження — * 147 * 1 * 5 * 380ХХХ … #
 • Переглянути повний список номерів, які ви контролюєте — * 147 * 1 * 3 #
 • Подивитися, хто контролює ваш номер — * 147 * 1 * 6 #
 • Додаткова інформація за послугою-147 * 1 #
 • Підключення щоденної абонплати — 477 * 78 *

Які недоліки послуги Маячок?

Недоліком послуги є її ціна і якість: діє вона на території великих міст. Далі від центру міста точність збігу координат знижується, а за містом у повідомленні буде вказано тільки вулиця, на якій в даний момент знаходиться абонент. Також ви не зможете дізнатися, де знаходиться абонент, якщо його номер вимкнений. Оператор попереджає абонента, за яким стежать, щомісячним нагадуванням. Абонент при бажанні може відключити послугу.

Читайте також Ді джингл Київстар. Як замовити та як прослухати?

Маячок — запорука спокою за ваших рідних

Підключивши дану послугу, ви будете менш переживати за своїх близьких. Також послугу можна використовувати в якості контролю над своїми підлеглими. Освоївши, як працює київстар маячок для інтернету, ви зможете навіть вдома бачити, чи все йде за планом і хто де знаходиться. Тільки ось у чому проблема: людина може залишити телефон у певному місці, а ви вже не будете знати, де він особисто в даний момент знаходиться. Або ж телефон за собою може носити хтось інший, тоді як його власник буде знаходиться в іншому місці. Напевно, відносини між людьми все-таки краще будувати на довірі.

загрузка...

Коментарі до Як поставити маячок на телефон Київстар. Як користуватися маячком і як його відключити?

 1. Антон Александрович:

  Как по мне это не нужное приспособление вообще. Уже не знают чтоб такого придумать никак у всех. Лучше бы не отключали услугу вывода денег на прямую, а то нет помешало им. Сейчас пользуюсь классным приложением Global24 через него перевожу деньги с киевстар на киевстар и вывожу на банковскую карту. А ещё с Global24 можно купить Payeer. C киевстар это невозможно.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>