Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Пополнение счета > Як поповнити рахунок київстар через платіжну картку?

Як поповнити рахунок київстар через платіжну картку?

Для поповнення рахунку без комісії заповність будь яку форму нижче

Досить часто, коли немає можливості купити скетч-картку,  доводиться шукати альтернативні методи поповнення рахунку, наприклад, поповнення рахунку київстар через платіжну картку. Крім того, це дозволяє зекономити певну суму, адже користувач працює напряму з банком і не потрібно платити за комерційні послуги продавцю. Також на те, щоб здійснити поповнення рахунку, не варто тратити свій час і виходити з дому: телефон і платіжна картка – цього буде достатньо, щоб здійснити  поповнення рахунку київстар через картку.

Читайте також Як перевірити хвилини на лайфі?

Київстар поповнити рахунок через Інтернет – це так просто!

Нажаль, не всі картки підходять для здійснення даної операції, важливо, щоб вони належали до платіжної системи VISA або MasterCard.

Для зручності абонентів існує маса сайтів, через які можна здійснити поповнення мобільного рахунку. Один із варіантів київстар поповнення рахунку через Інтернет, є спеціальні сайти, де можна з легкістю ввести номер мобільного, потрібну суму та заздалегідь  зареєстрований у відділенні Київстар номер картки. Такий спосіб не лише зручний, а й вигідний, адже додаткова плата за послугу не стягується і з особового рахунку не знімається жодна зайва копійка. Зарахування коштів відбувається практично миттєво, тому поповнити рахунок київстар через інтернет платіжною картою і вигідно, і швидко.

Читайте також Ді джингл Київстар. Як замовити та як прослухати?

Сайти, на яких можливо здійснити в онлайн режимі поповнення рахунку київстар через інтернет приватбанк,  EasyPay чи Portmone. Здійснити поповнення рахунку київстар через платіжну картку дуже просто. Головне користуватися автоматичними підказками та уважно перевіряти дані для введення.

Офіційні сайти для поповнення від Київстар

Поповнення з комп’ютерів Поповнення з телефону
www.kyivstar.ua wap.starport.com.ua
www.my.kyivstar.ua wap.kyivstar.ua
www.starport.com.ua

Скориставшись одним із цих сайтів,при поповненні від 75грн  ви отримаєте на свій рахунок бонус від оператора.

Поповнення за допомогою спеціального номера

Крім того, існують альтернативні способи поповнення рахунку київстар через картку. Наприклад, зателефонувавши за безкоштовним номером 999, в автоматичному режимі за допомогою голосових підказок можна поповнити рахунок, внісши відповідні дані.

Читайте також Як дізнатися свій тариф на лайфі?

Якщо ви плануєте поповнювати рахунок на суму, що перевищує 100грн, то вам варто завчасно зателефонувати і за номером 989, аби провести додаткову верифікацію.

Київстар поповнення рахунку приватбанк

Аби поповнити рахунок через карту ПриватБанку, можна скористатися всіма перерахованими вище способами, або ж застосувати послугу SMS-banking, яку надає банк. На звороті картки обов’язково є всі умови і деталі, як можна здійснити київстар поповнення рахунку приватбанк. Послуга достатньо зручна і не потребує багато часу. Але задля її здійснення, потрібно мати на рахунку кошти на 1 СМС-повідомлення.

Також легко можна поповнити рахунок через банкомат, при цьому ніяка комісія не стягується.

Щоб поповнити рахунок київстар через інтернет приватбанк, достатньо зайти на сайт privat24.privatbank.ua, створити акаунт і можна здійснювати всі відповідні операції.

Поповнення рахунку київстар через картку аваль

Якщо ж у вас картка банку Аваль, то для вас наступна інформація. Варто спершу зареєструватися на офіційному сайті банку, аби поповнити рахунку київстар через картку аваль і унеможливити користування вашими коштами сторонніми особами. Потім у власному меню слід виконувати всі операції.

Читайте також Лайф 3g інтернет в Україні. Чи варто брати?

Нажаль, система банку Аваль не настільки продумана, як у ПриватБанку, тому мобільний банкінг не передбачає можливості поповнити рахунок за допомогою одного лиш СМС-повідомлення без доступу до Інтернету.

Також поповнити рахунок київстар через аваль можна безпосередньо через банкомат, що є зручним тільки в тому випадку, якщо ви знаходитеся поблизу банкомату, або у вас є можливість до нього дістатися.

Як бачите, поповнення рахунку київстар через аваль не має стільки варіантів, як хотілося б, але його можна здійснити за допомогою альтернативних способів.

Чи можливо поповнити рахунок київстар через ощадбанк?

Для власників рахунку в Ощадбанку є своя система поповнення мобільного телефону. Для цього потрібно мати картку банку та зареєструватися на сайті http://online.oschadnybank.com/frontend/auth/login.html. Після активації вашої персональної сторінки поповнення рахунку київстар через ощадбанк стане можливим, як і в попередніх варіантах.

Поповнення рахунку через платіжні картки вже не перший рік користується популярністю серед власників мобільних телефонів, що доводить зручність, вигідність та доцільність здійснення розрахунку таким способом. Не залежно від того, до якого банку належить ваша картка, важливо, щоб вона обслуговувалась в системі Visa і MasterCard.

загрузка...

2 Коментарі до Як поповнити рахунок київстар через платіжну картку?

  1. юра:

    як скинуть з мтс на киывстар

  2. Инга:

    Самый лучший способ перевести с киевстара на карту деньги деньги через Global24 электронный кошелек, так комиссия самая маленькая.Схема простая:мобильный счет киевстар — > кошелёк — > банковская карта.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>