Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Пополнение счета > Як поповнити київстар без комісії в Україні?

Як поповнити київстар без комісії в Україні?

Для поповнення рахунку без комісії заповність будь яку форму нижче

Все частіше користувачі мобільним зв’язком задаються питанням, чи можна поповнити рахунок київстар без комісії і яким способом краще це здійснити. Причин шукати альтернативу є декілька. По-перше, за придбання скетч-картки доводиться добряче переплатити. Добре, якщо ви натрапили на совісного реалізатора, і за паперову картку переплатили несуттєву суму, але ж є ті, хто хоче нажитися на вас і йому ви віддасте вже кілька гривень. По-друге, все частіше в моду входять поповнення рахунку київстар без комісій. Таких варіантів є достатньо, але й ними треба вміти користуватися, і знати, де їх шукати. Зокрема, поповнення рахунку київстар через інтернет без комісії – найлегший спосіб, але не найбезпечніший. Тому варто знати певну інформацію про найвідоміші способи грошових операцій.

Читайте також Як відключити діджингл від Київстар?

Платіжна картка як спосіб поповнення рахунку київстар без комісій

Хто  сьогодні не користується платіжними картками? Напевне, одиниці. Навіть пенсіонери, які рідко вникають у новинки електронного світу, все частіше віддають перевагу надходженню коштів на банківські картки. А чи знаєте ви, як поповнити рахунок київстар без комісії за допомогою цієї картки? Усе по порядку.

Поповнення київстар без комісії через мобільний банкінг

Найперший спосіб поповнення — через СМС-повідомлення. Наприклад, ПриватБанк пропонує своїм клієнтам зручний мобайл-банкінг. Надіславши повідомлення на номер 10060, ви можете поповнити рахунок і собі, і своїм рідним, не виходячи з дому. СМС-повідомлення тарифікується згідно вашого тарифного плану, тому ви не зможете поповнити рахунок, якщо на ньому геть не лишилося коштів. Детально ознайомитися із системою переказу грошей ви можете на звороті пластикової картки. Шкода, але не всі банки можуть запропонувати таку розгалужену платіжну систему.

Читайте також Поповнення Київстар рахунку. Як поповнити вигідно та без проблем?

Пропозиція поповнення рахунку від Київстар

Компанія Київстар пропонує своїм абонентам поповнити рахунок, зателефонувавши за номером 989 або 999. У цієї пропозиції є ряд переваг. Дзвінки на ці номери не тарифікуються, і послуга теж абсолютно безкоштовна. Ви навіть бонус отримаєте, якщо перекажете на рахунок більше, ніж 75грн.

Як ще можна поповнити рахунок київстар без комісії?

Безпрограшними варіантами залишаються банкомати та термінали самообслуговування. Меню у таких установок завжди просте у користуванні, розібратися самому досить легко, але слід спершу вивчити тарифи, бо не завжди така операція дозволить поповнити київстар без комісії.

Читайте також Київстар поповнення рахунку через сервіс Портмоне

Поповнити рахунок київстар через інтернет без комісії – це просто!

На сьогоднішній день власники електронних гаманців Яндекс Гроші, WebMoney, Qiwi, paypal теж можуть поповнити рахунок телефону, але за це знімається певний відсоток. Тому для економії краще користуватися платіжними системами ПриватБанк, EasyPay чи Portmone. Маючи платіжну картку Visa чи MasterCard, ви можете переказати гроші через Інтернет, зайшовши на сайт компанії Київстар або ж на електронну адресу однієї з цих платіжних систем. Переплачувати за надання послуги не доведеться.

Читайте також Київстар модем за 99 грн. Де купити та як користуватися?

Економте гроші на поповненні

Насправді способів поповнення рахунку Київстар без комісії існує достатньо, потрібно просто вникнути в систему і користуватися нею при потребі. Не обов’язково володіти знаннями ПК чи мати доступ до Інтернету, головне вивчити можливості використання банківських карток Visa чи MasterCard.

Від покупки всім знайомих скетч-карток, або ж переказу коштів з телефону на телефон краще відмовитися, адже комісія за них стає все вищою і ніякої вигоди ви з цього не отримаєте.

загрузка...

3 Коментарі до Як поповнити київстар без комісії в Україні?

  1. Юля:

    поповнення без комісії

  2. олена:

    поповнення без комісії

  3. Виктория:

    Пополнить киевстар без комиссии можно через электронный кошелек Global24, а еще и перевести с киевстар на карту банка. Очень просто зарегистрироваться, и удобно, кидаешь с киевстра на кошелек деньги, а уже с кошелка на банковскую карту, комиссия там небольшая. А маме, детям счет пополняю только с Global24.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>