Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Услуги Киевстар > Як подзвонити за кошти абонента Київстар

Як подзвонити за кошти абонента Київстар

Є необхідність  терміново подзвонити а грошей на мобільному рахунку немає? Послуга «Київстар» «Заплати за мене» допоможе вийти зі складної ситуації, здійснюючи дзвінки а рахунок іншого абонента.

Незалежно від кількості  доступних коштів на вашому рахунку ви зможете зв’язатися з потрібним вам абонентом  у будь-який час.

Як подзвонити на Київстар за чужий рахунок?

Скористатися послугою «Заплати за мене» ви можете, набравши комбінацію «816» після чого вводячи номер одержувача — 380ХХХХХХХХХ. Виглядати це буде приблизно так: 816380ХХХХХХХХХ і клавіша виклику. Де ХХХ — це номер, що набирається одержувача.

Також за відсутності суми на рахунку, достатньої для здійснення дзвінка, вам автоматично запропонують зв’язатися з абонентом за його рахунок. При згоді голосовий покажчик запропонує вам натиснути цифру «1», після чого очікувати з’єднання.

Абонент в цей момент побачить на дисплеї телефону вхідний дзвінок і значок переадресації (якщо телефон підтримує послугу), і при знятті трубки автовідповідач запропонує йому заплатити за вхідний дзвінок і в якості підтвердження також розпочати одиницю. Якщо абонент не готовий прийняти виклик за свій рахунок, достатньо лише відхилити виклик, натиснувши клавішу відбою. Номер абонента набирається у форматі + 380ХХХХХХХХХ або 0ХХХХХХХХХ або ХХХХХХХХХ.

Послуга «Заплати за мене» буде зручна для абонентів у багатьох ситуаціях. Наприклад, якщо з Вами хоче зв’язатися ваша дитина або літні батьки, у яких немає достатньої кількості коштів на рахунку для здійснення дзвінка.

Також це може бути ситуація, в якій ваш дзвінок важливіший для абонента, якому ви намагаєтесь зателефонувати. Якщо ви хочете полегшити процедуру подібних дзвінків надалі, просто введіть у в список контактів ваших близьких власний номер з додатковою вставкою «816» на початку.

Необхідність терміново передати важливу інформацію більше не буде проблемою для безлічі абонентів, до того ж, яка приймається сторона завжди має вибір — прийняти дзвінок або відмовитися оплачувати його.

Тарифікація

З абонента, що намагається здійснити дзвінок за послугою «Заплати за мене» плата за дзвінок стягуватися не буде. Плата за виклик цілком покладається  на абонента, якому адресований дзвінок. Додатково з рахунку буде утримана плата в розмірі 0,20 грн. за користування послугою «Заплати за мене».

За час, поки абонент прослуховує автосполучення, плата не буде знята, тарифікація почнеться тільки після того, як абонент підтвердить свою готовність сплатити дзвінок.

Читайте також цю новину російскою: Заплати за меня.

загрузка...

Коментарі до Як подзвонити за кошти абонента Київстар

  1. Антон Александрович:

    Да неплохая услуга, пару раз приходилось воспользоваться. Вообще киевстар как связь ничего так. У меня на смартфоне установлен электронный кошелёк Global24, с его помощью перевожу с киевстар на лайф, а с киевстар ложу на Global24 это 2.5% +1% с Global24 вывожу на банковскую карту. Итого 3.5%, а это очень выгодно.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>