Битва мобильных операторов > Услуги операторов > ММС > Як подивитися ММС на сайті Київстар через інтернет?

Як подивитися ММС на сайті Київстар через інтернет?

Напевно, немає такого абонента мобільного зв’язку, який хоча б раз не цікавився, як відправити в повідомленні файли мультимедіа. Передати фотографії, музику, невелике відео сьогодні не складає труднощів. Повідомлення ММС порадують близьких людей, допоможуть вам зблизитися з дорогою вам людиною. Відправляти такі повідомлення можуть абоненти будь-якого оператора мобільного зв’язку. Вартість залежить від умов тарифного плану.

На телефоні, з якого відправляється повідомлення, повинні бути правильні настройки на самому мобільному пристрої. Абоненти Київстар можуть замовити автоматичні налаштування, зателефонувавши в техпідтримку або відправивши повідомлення на номер 4660 з текстом 3. Повідомлення, яке прийде у відповідь, потрібно зберегти без змін. Активація відправки та отримання ММС-повідомлень відбувається при першій відправці повідомлення.

Читайте також Відправка ММС на Київстар з комп’ютера безкоштовно. Як та де?

Якими характеристиками повинен володіти телефон

Насправді практично всі «кольорові» телефони підтримують функцію прийому-передачі ММС-повідомлень, але буває так, що повідомлення відкриваються не всі. Причиною цьому може бути розмір вхідного повідомлення. Оператор Київстар обмежив їх у 500 Кб, але сам телефон може приймати тільки 100Кб або навіть менше. Також слід регулярно чистити пам’ять телефону, щоб вона не була переповнена. В іншому випадку повідомлення просто не дійде.

Таким чином, доводиться шукати доступ до повідомлення через інтернет.

Читайте також Як подивитися ММС через інтернет на Київстар?

Чому доводиться ммс київстар подивитися через інтернет

Перегляд ммс київстар не завжди можна здійснити на мобільному пристрої, доводиться користуватися інтернетом.

Серед найпоширеніших причин перебою в доставці полягає в самому мобільному телефоні. Не всі апарати можуть приймати такі повідомлення, або розмір файлів дуже обмежений. Також слід перевіряти налаштування, особливо якщо доводилося виймати сім-карту. У такому випадку на ваш телефон приходить СМС-повідомлення, де вказано посилання на файл або ID повідомлення. Тому ви можете подивитися ммс київстар через інтернет, скориставшись наступними підказками.

Читайте також Як відправити ММС на Київстар з комп’ютера безкоштовно?

Як подивитися ммс на сайті київстар

Якщо у вас вже були подібні проблеми, і ви не хочете більше, щоб ваше повідомлення загубилося, вам слід попередньо зареєструватися на сайті http://www.starport.com.ua компанії Київстар. Для кожного абонента доступна його персональна сторінка з альбомом ММС-повідомлень для перегляду ммс київстар. При бажанні ви можете налаштувати доставку повідомлень не тільки на цю сторінку, а й на вашу e-mail адресу відповідно. Єдиний недолік сайту: ви не зможете переглянути старі повідомлення, які були вам відправлені до реєстрації.

Перегляд ммс київстар через інтернет без реєстрації

Щоб подивитися повідомлення, не обов’язково створювати сторінку на спеціальному сайті. Для абонентів Київстар створений спеціальний ідентифікатор повідомлень. Потрібно зайти на сайт http://mms.kyivstar.net/mmbox/otp.html і без реєстрації переглянути ММС-повідомлення, які відправлялися на ваш номер за останні 5 днів. Для перегляду слід вказати свій номер телефону та ID повідомлення. Потім відкриється вікно «Мій ММС альбом», і ви зможете зробити ммс київстар перегляд.

Читайте також Як підключити інтернет без кордонів від Київстар?

Перегляд повідомлень ММС доступний всім абонентам Київстар

Якщо ви власник більш-менш нового телефону, який підтримує функцію ММС-повідомлень, але повідомлення не відкриваються або не доходять, вам слід звернутися за консультацією в службу підтримки Київстар. Для цього потрібно зателефонувати за номером 466 або 477. Фахівці підкажуть, як переглядати ммс на сайті київстар, і як налаштувати телефон правильно.

загрузка...

Коментарі до Як подивитися ММС на сайті Київстар через інтернет?

  1. Миха:

    А зачем вам ммс в 2021 году?Вы серьезно? Лучше запоминайте как вывести деньги на карту привата с помощью Global24 всего за 3,5%. Вот это реально полезная инфа. Схема простая:Киевстар — >Global24 2.5% +1% Global24 — >карта. Итого 3.5%.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>