Битва мобильных операторов > Услуги операторов > ММС > Як подивитися ММС через інтернет на МТС

Як подивитися ММС через інтернет на МТС

Ваш телефон не налаштований на прийом ММС повідомлень, але при цьому є необхідність отримати таким чином файл?

Оператор мобільного зв’язку подбав про те, щоб можливість прийому ММС повідомлень отримали всі без винятку абоненти, навіть ті, які не можуть це зробити самим прямим способом — через телефон. Як же це зробити іншим способом?

МТС пропонує вам скористатися послугою «Моє MMS», яка дасть можливість переглядати MMS на сайті, без використання телефону, у разі, якщо доставити повідомлення не вдалося.

У випадку, якщо телефон потрібного адресата прийняти повідомлення не може, на його номер буде надіслано SMS-повідомлення з інформацією про те, що на ваш номер прийшло MMS, яке потрібно переглянути протягом 3 діб, а також код, який пізніше доведеться ввести на сайті для доступу до системи.

Для того, щоб переглянути отримане MMS-повідомлення, вам необхідно здійснити ряд дій.

Перебуваючи на сайті, ви побачите два поля, які потрібно заповнити. Перше — це телефонний номер. Введіть його у форматі 380 ХХХХХХХХХ.

Друга графа — «пароль». У ній потрібно ввести саме той пароль, який прийшов до вас в SMS повідомленні (повідомленні про вхідне MMS).

Після того, як всі необхідні дані були введені, потрібно натиснути кнопку «Зайти». Наступний крок — «Перейти до інтерфейсу Моє ММS». Зверніть увагу, продовжуючи роботу, ви автоматично погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних, передачу їх третім особам з метою збору інформації щодо реєстрації та також маркетингових цілей.

Пам’ятайте, MMS-повідомлення зберігаються на сайті надавача послуг лише протягом трьох діб з моменту відправлення абонентом. Якщо протягом цього терміну повідомлення не було отримано або розглянуто на сайті, воно автоматично видаляється.

Чому я не можу подивитися отримане ММS-повідомлення?

Найпоширеніша причина — відсутність збережених налаштувань після переносу сім карти в інший телефон.

Зазвичай після того, як сім-карта вставлена, а телефон увімкнено, на номер абонента автоматично надходять всі необхідні налаштування, які потрібно зберегти. Якщо ви з якихось причин проігнорували повідомлення з файлом конфігурації, відповідно, відправляти MMS не зможете, доки не запросите їх повторно. Зробити це можна, зайшовши на сайті оператора в потрібний розділ і слідувати інструкціям.

Не забувайте зберігати всі необхідні налаштування, щоб безперешкодно обмін MMS-повідомленнями в майбутньому.

загрузка...

3 Коментарі до Як подивитися ММС через інтернет на МТС

  1. Як отримати ммс,котре не зміг отримати на номер 0951288847???

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>