Битва мобильных операторов > Услуги операторов > ММС > Як подивитися ММС через інтернет на Київстар?

Як подивитися ММС через інтернет на Київстар?

ММС — це повідомлення, що містять файли мультимедіа: картинки, музику, відео. За допомогою такого виду передачі даних можна ділитися з близькими фотографіями, рідкісними кадрами або будь-якою іншою особистою інформацією. Ця послуга доступна всім абонентам мобільних операторів. У Київстар вона активується автоматично після першої відправки абонентом такого роду повідомлень. Вартість ММС-повідомлень залежить від вашого тарифного плану.

Коли доводиться подивитися ммс київстар через інтернет

На жаль, отримати повідомлення не завжди вдається. На це є кілька причин: телефон не підтримує ММС, неправильні налаштування або розмір повідомлення вище, ніж телефон здатний прийняти. У такому випадку варто шукати альтернативні методи доступу до повідомлень. Можна подивитися ммс київстар через інтернет, просто зайшовши на певний сайт. Але з чого почати перегляд і де шукати повідомлення — зараз спробуємо розібратися.

Читайте також Як відправити ММС на Київстар з комп’ютера безкоштовно?

Як подивитися ммс через інтернет київстар

Щоб запобігти можливості того, що повідомлення не дійде до вас, можете пройти реєстрацію на сайті компанії Київстар http://www.starport.com.ua. На вашій сторінці буде активований альбом з усіма ММС-повідомленнями і ви зможете київстар ммс подивитися. У налаштуваннях можна підключити опцію, яка автоматично доставляє мультимедійні повідомлення і на вашу e-mail адресу.

Важливо знати, що повідомлень, які вам були відправлені до реєстрації, в альбомі не буде, старі київстар ммс прочитати ви не зможете.

Читайте також Як підключити інтернет без кордонів від Київстар?

Київстар подивитися ммс через інтернет легким способом

Якщо вас не цікавить створення власної сторінки на сайті мобільного оператора, але потреба перегляду ммс київстар через інтернет все ж з’явилася, для таких випадків створений ідентифікатор повідомлень. Щоб скористатися ним, не потрібно мати особливих знань і навичок. Досить зайти на сайт http://mms.kyivstar.net/mmbox/otp.html і вказати у відповідних полях номер телефону та ID повідомлення. Ці дані ви знайдете в СМС-повідомленні. Відкриється у вікні розділ «Мій ММС альбом», де стане можливим київстар ммс перегляд.

Врахуйте, що абонентам київстар перегляд ммс через інтернет доступний тільки 5 днів, адже повідомлення просто видаляється по закінченню цього терміну.

Читайте також Як відключити ді джингл рингтон на Київстар

Чому київстар ммс прочитанню не піддаються?

Щоб без проблем читати повідомлення мультимедійного характеру, потрібно, насамперед, мати телефон з відповідними технічними можливостями. Також варто перевірити настройки. Якщо ви сумніваєтеся в їх правильності, відправте СМС-повідомлення з текстом 3 на номер 4660. В автоматичному режимі для вашого телефону будуть відправлені налаштування, які досить просто зберегти.

Ще одна причина, по якій ММС не приймаються — це не активована послуга. Щоб приймати такі повідомлення, потрібно спочатку зі свого номера його відправити. Таким чином, відбувається активація послуги.

Зверніть увагу на розмір повідомлень. Оператор мобільного зв’язку Київстар дозволяє абонентам відправляти і отримувати ММС в розмірі до 1Мб, але перш за все, варто подивитися в технічних характеристиках мобільного пристрою, чи здатне воно прийняти великий обсяг інформації. Деякі телефони здатні обробити повідомлення всього до 50Кб.

Або ж пам’ять телефону заповнена. Іноді для вирішення такої проблеми достатньо почистити файли, видалити непотрібну інформацію, і все налагодиться.

Читайте також Діджингл Київстар список мелодій. Як їх прослухати?

Приємного перегляду ваших повідомлень!

Тепер ви знаєте, як проглядаються ммс через інтернет київстар. Якщо у вас виникли питання, можна уточнити деталі у служби підтримки, зателефонувавши за номером 466.

загрузка...

2 Коментарі до Як подивитися ММС через інтернет на Київстар?

  1. вера:

    не получается посмотреть ммс

  2. Саша:

    Сейчас ммс уже не используется))Зато могу рассказать вам более полезную инфу, например как перевести с кивстара на водафон деньги через Global24, это электронный кошелек. Еще плюсом это кошелька является возможность с купить Payeer. C киевстар это невозможно.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>