Битва мобильных операторов > Услуги операторов > 3g интернет > Як підключити інтернет без кордонів від Київстар?

Як підключити інтернет без кордонів від Київстар?

Серед найпопулярніших послуг мобільних операторів завжди залишаються ті, які пов’язані з вигідними пропозиціями доступу до інтернету. З його допомогою мобільний пристрій набуває нові функції, розширені можливості, полегшуючи життя своєму власнику. На жаль, обмеження в трафіку значно ускладнюють раціональне використання мобільних телефонів. Крім цього, всім відомо, що по закінченню безкоштовних або акційних мегабайтів, всі наступні тарифікуються дуже дорого. Якщо не контролювати своє перебування в інтернеті, можна втратити всі гроші з рахунку. Щоб уникнути такої неприємності, можна скористатися послугою інтернет без кордонів від київстар. Таким чином, пропадає потреба контролювати трафік і гроші з рахунку залишаються в цілісності.

Читайте також Як відключити ді джингл рингтон на Київстар

Вигідна пропозиція київстар мобільний інтернет без кордонів

Послуга від даного мобільного оператора — це справжній безліміт. Мегабайти не тарифікуються та надаються на основі передоплати. Перші 50 мегабайтів подаються зі швидкістю 200 Кб / сек, тоді як наступний трафік знижується до швидкості 32 Кб / сек. Якщо вам цікаво, інтернет без кордонів київстар як підключити, варто перевірити настройки, так як для точки доступу «Інтернет ХL» послуга не доступна.

Тарифікація послуги інтернет без кордонів від київстар

За безлімітний інтернет можна заплатити єдиною сумою за 30 днів, або проплачувати послугу за потреби, якщо ви не користуєтеся інтернетом регулярно. За місяць плата становить 27 грн, а за добу доведеться заплатити 1,25 грн. Звісно, одноразовий платіж вигідніший. Плата за підключення становить 10грн. Перше підключення не оплачується.

Читайте також Діджингл Київстар список мелодій. Як їх прослухати?

Інтернет без меж київстар як підключається послуга

Щоб скористатися пропозицією оператора, слід зателефонувати за номером 477 * 154 і в автоматичному режимі підключити послугу. Внести денну плату за безлімітний доступ можна за допомогою комбінації * 154 * 1 #, а повна оплата місячного доступу до інтернету здійснюється за допомогою комбінації * 154 * 3 #.

Зняття грошей з основного рахунку місячної оплати відбувається автоматично. Якщо коштів не вистачає, послуга відключається. Повторне підключення можна здійснити або за номером 477 * 154, або за допомогою комбінації * 154 * 2 #. Після першої або повторної активації на ваш номер приходить СМС-повідомлення, потім потрібно перереєструвати номер в мережі. Не менш важливо знати, як відключити послугу інтернет без кордонів київстар, якщо в цьому більше немає потреби.

Читайте також Інтернет без кордонів від Київстар. Як замовити, підключити та відключити?

Як відключити інтернет без кордонів київстар

Припинити користуватися послугою дуже просто, для цього достатньо набрати комбінацію * 154 * 0 # і вже на наступний місяць обов’язкова плата вилучатися не буде. Відключати інтернет без кордонів київстар при щоденній оплаті не потрібно.

Проконтролювати стан послуги можна за допомогою комбінації * 154 #. На екрані з’явиться повідомлення із зазначенням всіх даних про послугу.

Використання київстар мобільного інтернету без кордонів — нове рішення сучасності

Читайте також Тарифи модему від Київстар. Види та умови

Послуга, надана даним мобільним оператором, користується успіхом у абонентів передоплати. Перед тим, як замовити її, слід обов’язково уточнити у оператора, чи підтримує ваш тарифний план ці умови і чи доступна ця послуга вам. Для цього зв’яжіться зі службою підтримки за номером 466 або 477. Крім умов підключення, не маловажно знати, як відключається послуга інтернет без кордонів київстар. Сучасні люди не уявляють свого життя без інтернету, мобільні оператори йдуть їм на зустріч і все частіше пропонують вигідні пропозиції, такі як послуга «Інтернет без меж» від Київстар.

загрузка...

Коментарі до Як підключити інтернет без кордонів від Київстар?

  1. Олег:

    Получилось, спасибо! Я тоже могу поделиться полезной инфой, как вывести деньги с киевстара при помощи Global24 электронного кошелька всего за 3,5%. А еще с Глобал24 можно покупать Payeer, в то время как с киевстара это сделать нельзя.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>