Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Услуги Лайф > Як перевірити хвилини на лайфі?

Як перевірити хвилини на лайфі?

Оператор мобільного зв’язку life користується популярністю через свої вигідні тарифні плани. Практично всі вони мають бонусний ряд, який потрібно контролювати. Адже після закінчення бонусних хвилин послуги тарифікуються за космічними цінами і, зазівавшись, можна залишитися без єдиної гривні на рахунку, тому неодмінно важливо знати, як перевірити хвилини на лайфі.

Читати далі Ді джингл Київстар. Як замовити та як прослухати?

Найпростіший спосіб, як перевірити хвилини на лайфі

Раніше стан основного і бонусного рахунку лайф можна було перевірити, набравши комбінацію * 111 #, але не так давно бонуси перевели на окремий номер — * 112 #. Крім бонусних хвилин в повідомленні буде зазначено, чи є у вас СМС і мегабайти інтернету, в якій кількості і до якої дати їх потрібно використовувати. Тепер ви знаєте, як перевірити хвилини на лайф Україна за допомогою набору номера.

Як перевіряються хвилини на лайфі через меню на телефоні

В меню кожного телефону неодмінно є меню оператора. Зайшовши туди, потрібно вибрати опцію Balans. Після відправлення запиту на телефон прийде повідомлення з докладним звітом про стан вашого основного і бонусного рахунку.

Читати далі Як дізнатися свій тариф на лайфі?

І в першому, і в другому випадку рахунок перевіряти можуть всі абоненти Лайф. Послуга надається безкоштовно.

Якщо у вас залишилися питання, як перевіряють хвилини на лайф, куди звернутися?

Читати далі Лайф 3g інтернет в Україні. Чи варто брати?

Не знайшовши потрібної інформації, наберіть номер 5433 і в автоматичному режимі ви зможете прослухати всю вичерпну інформацію про стан рахунку, про свій тарифний план.

Часто буває, що крім стандартних питань виникають і додаткові, відповідь на які отримати в автовідповідачі не вдається, або просто не хочеться витрачати свій час на прослуховування всієї інформації. У такому випадку варто звернутися в технічну підтримку, зателефонувавши за номером * 100 * 1 # або * 100 * 2 #.

Перевірити бонусний рахунок на Лайфі дуже просто

Читати далі Лайф 3g интернет в украине. Стоит ли брать?

Це всі можливі способи, як перевіряються хвилини на лайф Україна. Пам’ятайте, що бонусний рахунок контролювати дуже важливо, адже це дає гарантію на адекватний та точний розподіл всіх бонусних хвилин і не дозволить витрачати зайві кошти з основного рахунку. Якщо бонусних хвилин вам не вистачає надовго, можливо, варто звернутися до оператора за допомогою і змінити тарифний план на більш вигідний саме для вас. Одним з найпопулярніших тарифів є «Шалений день», де з недавніх пір обмеження на кількість безкоштовних хвилин всередині мережі зняли, хоча й раніше було не мало — 400хвилин/день.

загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>