Битва мобильных операторов > Услуги операторов > 3g интернет > Як перевірити рахунок на МТС Коннект?

Як перевірити рахунок на МТС Коннект?

Незважаючи на те, що сьогодні багато компаній пропонують хороші умови щодо швидкісного інтернету, при цьому в середньому за 100 гривень можна отримати 100 мегабіт, попит на 3G модеми залишається. Звичайно, це не особливо дешевий варіант, але дозволяє користуватися інтернетом в поїздці, на морі, словом, там, де немає доступу до вашого провайдера.

Також читайте статтю про ussd команди мтс.

Одним з найяскравіших представників, що надають послуги 3G, є МТС. Навряд чи хтось буде сперечатися, що МТС Коннект просто незамінний, але все ж послугою від українського оператора №1 продовжують активно користуватися, при цьому, стикаючись з однією не дуже простою проблемою: як перевірити рахунок на МТС Коннект.

Способи перевірити рахунок МТС Коннект

Існує пара способів перевірити рахунок мтс. І обидва вони не особливо зручні і швидкі. Перший: зв’язатися з оператором, зателефонувавши за київським номером тел.: 044 240 00 00 або ж короткий 111 та далі слідувати за підказками. Цілком імовірно, що відразу ж вам на питання не дадуть відповідь, і потрібно буде повисіти в черзі з інших тих, що дзвонять. Незважаючи на те, що практично всім абонентам приносить дискомфорт спочатку пошук виклику, очікування відповіді оператора, автоматизовану комбінацію кнопок, як, наприклад, для перевірки звичайного телефонного балансу, так і не придумали.

Інтернет-помічник МТС Коннект. Як перевірити рахунок?

Другий спосіб — це спеціальний інтернет — помічник МТС Коннект перевірити рахунок з ним начебто має бути простіше. Також радимо почитати статтю про інтернет помічник мтс Україна деталізація дзвінків. Які наші дії в тому разі:

- Заходимо на сайт МТС mts.com.ua і переходимо по розділах Приватним клієнтам за підказками знайти Безлімітний Мобільний Інтернет від МТС Коннект 3G. В описі послуги знаходимо Помічника.

- Або відразу ж вписуємо в пошуковий рядок браузера ihelper — prp.mts.com.ua.

- Тут необхідно обов’язково реєструватися. Знадобиться PUK — код, контактний E — mail, пароль і контрольне слово.

- Після того, як ви внесли всі дані і перевірили їх, спробуйте увійти в систему. Якщо все коректно, то оператор обіцяє безпроблемний вхід.

- На сторінці, куди ви потрапили, праворуч буде розміщена інформація про рахунок на даний момент, а також поточному тарифі і номер мобільного телефону.

Додаткові функції перевірки рахунку на МТС Коннект

Тепер, як перевірити рахунок на МТС Коннект більш докладно: мегабайти, хвилини і інші послуги:

1. Зліва є пункт меню, в ньому натискаємо Рахунок.

2. Далі потрібно буде перейти в Стан рахунку.

Також читайте Як взяти в борг у мтс, коли закінчилися гроші на рахунку?

3. Дивимося, аналізуємо, усвідомлюємо.

МТС Коннект 3g перевірка рахунку: проблеми

Здавалося б, все дуже просто, особливо після того, як з успіхом виконаєте це вперше. Але є деякі підводні камені, про які говорять багато користувачів 3G модему від МТС. Потрапити на сайт помічника не завжди вдається, тобто сам браузер сторінку завантажує, але після того, як ви введете всі дані, не факт, що вас пустять далі. З чим це пов’язано: з недоробками системи, неможливістю витримати великий обсяг користувачів — невідомо. Тому більшість клієнтів обирає все ж зателефонувати з МТС — оператором або поповнювати рахунок з певною періодичністю, щоб не опинитися без інтернету в самий невідповідний момент.

Читайте також статтю про екстра гроші на мтс.

До речі, з поповненням картки справи йдуть набагато простіше, ніж з перевіркою рахунку. По-перше, можна купувати ваучери з різним номіналом, також можна користуватися терміналами і т.д. Вартість самого пакета варіюється від 50 до 200 гривень, залежить від швидкості, яку обіцяють і доступних мегабайтів. Якщо ви ще жодного разу не поповнювали телефон або модем, то можна звернутися до будь-якого реалізатору МТС, вони спокійно підуть вам назустріч.

загрузка...

Коментарі до Як перевірити рахунок на МТС Коннект?

  1. Максим Тризна:

    Пользуюсь только приложением Глобал24. Часто вывожу деньги с мобильного на банковскую карту через Глобал24 и с карты на карту перекидываю при необходимости, схема работает без отказа, комиссия не снимается. Сложного ничего нет даже новичок сможет быстро разобраться.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>