Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Услуги Лайф > Як перевірити рахунок на лайфі?

Як перевірити рахунок на лайфі?

Ставите питання, як перевірити рахунок на лайфі з телефону? Повірте, саме в цьому немає нічого складного. Постійним активним абонентам обов’язково потрібно контролювати свої витрати, щоб вчасно поповнити основний баланс для оплати послуг і вихідних дзвінків.

Читати також Як перевірити хвилини на лайфі?

Поширений метод, як перевірити рахунок на лайфі

Якщо запитати у абонентів, як перевірити рахунок в лайфі, більшість запропонують набрати комбінацію * 111 # і натиснути кнопку виклику. Після обробки запиту на екрані з’явиться повідомлення із зазначенням залишку основного і бонусного рахунку. Для завершення операції натисніть кнопку завершення виклику.

Як перевіряється рахунок на лайфі з телефону альтернативними методами

У оператора є ще безліч способів управління рахунком. Наприклад, в меню телефону обов’язково є опція від мобільного оператора. Знайшовши life :)-меню на своєму телефоні, ви неодмінно розберетеся, як перевіряється рахунок на лайфі.

Читати також Як дізнатися свій тариф на лайфі?

Крім того, на сім-карті оператора закріплений стандартний набір номерів, які теж дозволяють управляти тарифним планом і, в тому числі, станом рахунку. Щоб скористатися пропозицією оператора, наберіть комбінацію, яка вам підходить найбільше:

  • * 123 # — українською мовою
  • * 124 # — російською мовою
  • * 125 # — англійською мовою.

На екрані латинськими літерами з’явиться цілий список пропозицій і послуг, які ви можете виконати в особистих цілях. Вибравши пункт 10, який пов’язаний з управлінням балансом, ви знайдете ще один спосіб, як перевіряється рахунок в лайфі.

Читати також Лайф 3g інтернет в Україні. Чи варто брати?

Як перевірити рахунок лайф Україна, щоб дізнатися про стан бонусів

Цей оператор мобільного зв’язку відрізняється кількістю запропонованих бонусних програм та акцій своїм абонентам. Кожен тарифний план — це цілий пакет бонусів, і ви можете вибрати відповідний для себе.

Важливо вчасно перевіряти залишок бонусів, так як по їх закінченню тарифи на послуги стають досить-високими, що відразу позначиться на залишку вашого основного рахунку.

Перевірити бонусний рахунок дуже просто. Наберіть на телефоні комбінацію * 121 # і натисніть кнопку виклику. Бонусний рахунок стане тут же доступним для перегляду.

Читати також Як перевірити рахунок на лайфі? Популярні способи

Керуйте своїм рахунком як вам завгодно!

Часто у абонентів виникають питання з тарифів і фінансових операцій, відповіді на які може дати фахівець. У такому випадку наберіть номер 5433 і дочекайтеся з’єднання з оператором. Він вам підкаже, як перевіряти рахунок лайф Україна і не втратити гроші.

загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>