Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Полезные инструкции > Як перевірити рахунок на лайфі? Популярні способи

Як перевірити рахунок на лайфі? Популярні способи

Перевірка стану рахунку лайф здійснюється декількома способами, що робить обслуговування клієнтів цього оператора досить зручним і оперативним. Обравши для себе зручний спосіб, як перевірити рахунок на лайфі, ви можете постійно ним користуватися, або використовувати інший — залежно від ситуації, що склалася. Способів перевірити рахунок є декілька. Розглянемо їх всі детально.

Читайте також Як перевести гроші з мтс на мтс в Україні?

Як перевірити рахунок на лайфі популярними способами

Найпоширеніший спосіб як на life перевіряється рахунок, знають більшість абонентів цього оператора: набираєте комбінацію * 111 # і виклик. Після миттєвої обробки на екрані з’явиться інформація про поточний стан вашого рахунку. Прибрати повідомлення можна, просто натиснувши на кнопку завершення виклику.

У вашому мобільному телефоні має бути life :)-меню. Чи буде воно виведено окремо або в пункті програм — не важливо, головне, що там теж є спосіб перевірки стану рахунку лайф.

Просто заходите у відповідне меню і вибираєте пункт Balans. Після обробки запиту ви зможете побачити всі деталі вашого рахунку.

Є ще не менш популярний спосіб того, як перевіряється рахунок в лайф. Просто набираєте на телефоні комбінацію і дзвоніть на неї для виклику меню:

Читайте також Мтс акція повний нуль 2013. Наскільки вона вигідна?

* 123 # — українською мовою

* 124 # — російською мовою

* 125 # — англійською мовою.

Потім вибираєте у відповідь цифру 10 — цей пункт пов’язаний з управлінням балансом. Після переходу на наступну сторінку з’явиться ще один перелік функцій та послуг, де перший пункт буде «Перевірка балансу».

Тепер ви знаєте основні способи як перевіряти рахунок на лайфі, але якщо у вас є бонуси і ви хочете знати про їх кількість і терміни дії, в результаті цих комбінацій ви їх не знайдете. Вам потрібно набрати * 121 # і виклик, тоді ви зможете побачити стан бонусного рахунку.

Просто наберіть номер 5433 і в першому пункті голосового меню ви зможете прослухати всю інформацію про стан вашого балансу і всю можливу інформацію, що пов’язана саме з вашим номером.

Як на life перевірити рахунок власникам iPhone

Цей спосіб дозволяє перевірити рахунок одним натисненням. У Phone.app мало хто використовує іконку Голосовий пошти. Щоб ця іконка стала корисною, проводимо наступні дії:

Читайте також Мтс 3д нуль — якість і економія в одному тарифі

Набираємо * 5005 * 86 ** 111 # #

Відкриваємо Installer, далі Search і вводимо vm, потім встановлюємо програму VM to Balance (вона перша у списку).

Все! Тепер тапніте на іконку «Баланс» і вся потрібна інформація відразу з’явиться.? Контроль грошей — запорука успіху

Тепер ви знаєте, як перевіряють рахунок на лайфі всі абоненти. Здійснюється ця операція безкоштовно і необмежену кількість разів на добу. Всі зазначені способи перевірки стану рахунку рекомендовані оператором мобільного зв’язку. Не приймайте участі ні в яких сумнівних операціях, пов’язаних з поповненням, перекладом балансу, де потрібно вказати номер або відправити повідомлення, подзвонити кудись. Це все можуть бути витівки шахраїв.

Читайте також Бонуси МТС Україна — міняй на все, що подобається

Якщо у вас з’явилися питання з приводу свого поточного рахунку, або ви дізналися новий спосіб перевірки балансу, який раніше був не відомий, бажано звернутися до представника служби підтримки. Набравши номер 5433 в голосовому меню, виберіть пункт, в якому пропонують зв’язатися з оператором. Почекавши кілька хвилин, ви зможете поспілкуватися з людиною, яка компетентна у всіх питаннях і зможе вам дати вичерпну відповідь. Таким чином, ви будете проінформовані і вбережете себе від необдуманих вчинків.

Ваш баланс на телефоні — це ваші гроші. тому витрачайте їх з розумом і перевіряйте залишок найзручнішим для вас методом.

загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>