Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Услуги Лайф > Як перевірити рахунок на лайф Україна? Різні способи перевірки стану рахунку life

Як перевірити рахунок на лайф Україна? Різні способи перевірки стану рахунку life

Купуючи сім-карту мобільного оператора, перше, що потрібно дізнатися — як перевірити рахунок на лайф Україна. Яким би не був вигідним ваш тарифний план, в будь-якому випадку регулярно потрібно здійснювати перевірку рахунку life, щоб не пропустити день, коли потрібно поповнити баланс або продовжити послугу.

Читайте також Як перевірити рахунок на лайфі? Популярні способи

Як перевірити стан рахунку лайф

Перевірка рахунку life робиться дуже просто. Досить набрати спеціальну комбінацію * 111 # і на телефоні з’явиться повідомлення з детальним описом стану рахунку та наявності бонусів. Щоб закрити інформацію, потрібно натиснути кнопку завершення виклику. Для зручності є ряд альтернативних методів, як перевірити рахунок лайф.

Як перевіряється рахунок на лайф Україна

Якщо ви добре знаєте меню свого телефону, значить вам відомо, де знаходиться опція «life :)-меню». Цей пункт дозволить вам не тільки дізнатися стан балансу, але і управляти своїм номером.

Читайте також Як перевірити рахунок на лайфі?

Погортайте номери телефонів на своїй сім-карті. Неодмінно ви знайдете стандартний набір номерів, де позначено, як перевіряється стан рахунку лайф.

У число стандартних наборів номерів входять комбінації, що дозволяють не тільки дізнатися, що залишилося з коштів на балансі, а й повноцінно управляти номером, підключаючи або відключаючи акції, отримати детальну інформацію про нові пропозиції, змінити тарифний план. Для виклику меню наберіть комбінацію:

  • 123 # — українська мова
  • 124 # — російська мова
  • 125 # — англійська мова

Для управління рахунком виберіть пункт 10. Там же ви й довідаєтеся стан рахунку.

Як перевірити рахунок лайф для бонусів

Залежно від того, який у вас тарифний план, оператор надає вам певну кількість бонусів. Дізнатися, скільки у вас їх ще залишилося, ви не можете на основному рахунку, для цього існує бонусний.

Читайте також Як перевірити хвилини на лайфі?

Бонусний рахунок перевіряється за допомогою комбінації * 121 #. Ви побачите, які бонуси в даний момент вам доступні, і в якій кількості. Там же буде і зазначений період дії номера.

Якщо щось не зрозуміло

Не завжди, перевіряючи рахунок, ми бачимо те, що очікуємо: чи бракує грошей, або не нараховані бонуси. У такому випадку потрібно звертатися до оператора за номером 5433. Таким чином ви можете вирішити проблему з представником технічної підтримки оператора.

Регулярна перевірка балансу — це вірний крок до успіху, економії та контролю над власними фінансовими засобами. Виберіть для себе зручний спосіб перевірки залишку коштів.

загрузка...

2 Коментарі до Як перевірити рахунок на лайф Україна? Різні способи перевірки стану рахунку life

  1. Неможна перевірити та поповнити стан рахунку на моб. телефоніт.м. 0638134635. Наперід дякую! Прошу допомогти !!!. Удачі ВАМ!. Хорошого настрою!.

  2. Катька:

    Как проверить счет, я думаю, знает каждый абонент. А вот как пополнить Лайф без комиссии нет для этого Global24 электронный кошелек я использую, с него же и домашний интернет пополняю.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>