Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Услуги Лайф > Як перевірити мегабайти на лайфі?

Як перевірити мегабайти на лайфі?

Всі мобільні оператори пропонують своїм абонентам вигідні пропозиції по здійсненню дзвінків, передачі СМС-повідомлень і доступу до інтернету. Не відстає в цьому і Лайф. У цього оператора мобільного зв’язку вже кілька років пропозиції на інтернет залишаються одними з найвигідніших. І якщо ще пару років тому зв’язок Лайф залишав бажати кращого, то сьогодні все більше активних користувачів мобільним зв’язком переходять на постійне користування саме до цього оператора.

Читайте також Лайф 3g інтернет тарифи Україна. Скільки їх та які вони бувають?

Як перевірити мегабайти на лайфі, щоб не втратити гроші

Що стосується інтернету, Лайф пропонує ряд вигідних акцій, послуг і пропозицій, які дозволяють залишатися в мережі за вигідними пропозиціями. Але все одно, які б вигідні пропозиції вам не надавалися, після того, як відведені мегабайти закінчаться, умови тарифікації змінюються. Ви можете втратити всі гроші з основного рахунку, якщо не будете знати, як на лайфі перевірити мегабайти.

Так як перевірити мегабайти на лайф?

Якщо ви не знаєте, як перевіряються мегабайти на лайфі, наберіть на телефоні комбінацію * 121 # і натисніть кнопку виклику. З’явиться бонусний рахунок, де ви дізнаєтеся, скільки у вас є хвилин і СМС-повідомлень, а також, скільки залишилося безкоштовних мегабайтів. Зверніть увагу, що після того, як у вас залишиться менше 5 мегабайтів, вам прийде з попередженням системне повідомлення. Цим способом, як перевіряти мегабайти на лайф, користуються всі абоненти.

Читайте також Стандартний пін код на лайфі. Можливі варіанти

Яку послугу підключити, щоб не замислюватися, як на лайфі перевіряються мегабайти?

Для активних користувачів інтернету Лайф пропонує послугу «Безлімітний інтернет». Вам більше не доведеться економити трафіку, ви зможете перебувати онлайн регулярно і не переживати за свої гроші.

Підключити послугу можна за номером * 141 * 88 #. У меню, ви зможете дізнатися деталі акції, підключити або відключити її. Плата за безлімітку становить 0,49 грн / день. Якщо на рахунку гроші відсутні, послуга тимчасово призупиняється.

Читайте також Як перевірити рахунок на лайфі?

Інтернет — сучасний спосіб комунікації

Напевно більшість абонентів погодяться, що повноцінне користування мобільним зв’язком без використання доступу до інтернету не буде повноцінним. Але і втрачати великі суми грошей на оплату послуг теж не варто. Якщо вам надається обмежений трафік, обов’язково потрібно знати, як на лайфі перевіряються мегабайти, стежити за новинками і підключати більш вигідні пропозиції вашого оператора.

загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>