Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Полезные инструкции > Як перевірити бонусний рахунок мтс і навіщо потрібні бонуси?

Як перевірити бонусний рахунок мтс і навіщо потрібні бонуси?

Кожен оператор мобільного зв’язку передбачає систему бонусів для залучення нових абонентів і заохочення діючих. Найчастіше бонуси є невід’ємною частиною тарифного плану, вони нараховуються автоматично або їх потрібно замовляти, для постійних абонентів діють програми лояльності, за якими кожен може розраховувати на свої бонуси. У кожному разі, потрібно знати, як відбувається перевірка бонусного рахунку мтс, тому що по закінченню бонусів абоненти автоматично переходять на користування послугами за тарифом, що не завжди вигідно. Тому слід контролювати стан додаткового рахунку.

Читайте також Бонуси МТС Україна — міняй на все, що подобається

Як перевірити бонусний рахунок мтс

Бонуси абонентів МТС нараховуються на додатковий грошовий рахунок. Ці кошти мають обмежений список використання, в основному вони годяться тільки для дзвінків, СМС всередині країни. На послуги контенту, дзвінки за кордон, використання в роумінгу бонуси не витрачаються. Також бонуси обмежені в терміні дії: їх потрібно використовувати протягом 30 днів з моменту нарахування. При оплаті послуг спілкування кошти з бонусного рахунку списуються першими, а вже потім стягуються гроші з основного рахунку.

Якщо вам хочеться знати, як перевірити бонуси на мтс Україна, наберіть комбінацію * 101 * 10 # і у відповідь ви отримаєте повідомлення з описом стану бонусного рахунку.

Читайте також ussd запити мтс. Що це таке і для чого вони потрібні?

Як перевіряються бонуси на мтс Україна в програмі лояльності

Абонентам, які активно користуються послугами даного оператора, регулярно поповнюють рахунок, здійснюють і приймають дзвінки, надана програма лояльності «МТС-бонус». За її умовами ведеться підрахунок витрачених вами коштів на послуги мобільного зв’язку і за це нараховуються бонуси — 1грн = 1бонус. Ці бонуси ви можете витратити на підписки, спеціальні пропозиції, або просто обміняти їх на поповнення грошового бонусного рахунку.

Для перевірки бонусного рахунку мтс за програмою лояльності наберіть комбінацію * 777 * 1 # або відправте безкоштовне СМС-повідомлення на номер 20172.

Читайте також Мтс акція повний нуль 2013. Наскільки вона вигідна?

Бонусні програми — вигідна пропозиція для активних абонентів

Тепер ви знаєте, як перевіряється бонусний рахунок мтс. Перед використанням бонусів упевніться, на що конкретно ви можете їх витратити, скільки їх буде нараховано і як довго вони можуть діяти, а в якому випадку бонуси можуть просто анулюватися. Для цього зв’яжіться з представником інформаційно-консультативного центру, зателефонувавши за номером 111.

загрузка...

Коментарі до Як перевірити бонусний рахунок мтс і навіщо потрібні бонуси?

  1. Максим Тризна:

    Спасибо интересная статья. Деньги с телефона вывести на карту можно через приложение Глобал24 там комиссия вообще не снимается, всё просто и понятно. Деньги с телефона кидаю на Глобал24 а уже с него на банковскую карту. Для регистрации в приложении нужен только номер мобильного.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>