Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Полезные инструкции > Як перевірити баланс на мтс Україна?

Як перевірити баланс на мтс Україна?

Якщо ви тільки почали користуватися послугами оператора, вас, неодмінно хвилює питання: як відбувається перевірка балансу мтс Україна? Безсумнівно, це треба знати кожному абоненту, щоб мати можливість контролювати свої витрати і вчасно поповнювати рахунок. Перевірка балансу мтс відбувається кількома основними способами. Зверніть увагу, що у кожного абонента є два рахунки — бонусний і основний, і кожен з них перевіряється по-своєму.

Читайте також Як взяти гроші в кредит на мтс?

Як перевірити баланс на мтс

Перевірка балансу мтс Україна скоюється за допомогою спеціального запиту. Наберіть на телефоні комбінацію * 101 # і натисніть кнопку виклику. Таким чином ви зможете дізнатися баланс мтс, прочитавши повідомлення, що з’явилося на екрані.

Крім цього є ще один спосіб, як перевіряється баланс на мтс, достатньо зателефонувати на номер 111, прослухати голосове меню, вибрати пункт 3, потім 1 і ще раз +1. В голосовому режимі ви, зробите перевірку балансу мтс.

Читайте також МТС переказ грошей з телефону на телефон. Детальна інструкція

Дізнайтеся баланс мтс на бонусному рахунку

Якщо ви скористалися послугою «Гроші на замовлення» і хочете дізнатися, на який рахунок були нараховані кошти, або ж просто ваш тарифний план передбачає регулярне нарахування бонусів, ви можете дізнатися стан бонусного рахунку, набравши * 101 * 10 # і натиснувши кнопку виклику. На екрані з’явиться повідомлення із списком бонусів.

Бонусні кошти вичерпуються першими, потім починається зняття грошей з основного рахунку. Скористатися бонусами ви можете тільки на оплату дзвінків і СМС-повідомлень на території України. Бонусні кошти дійсні тільки протягом 30 днів.

Як дізнатися баланс мтс через інтернет

Оператор мобільного зв’язку пропонує своїм абонентам отримати деталізовану виписку про стан рахунку. Щоб дізнатися баланс мтс через інтернет, всім абонентам доступна послуга «Інтернет-помічник». Щоб скористатися нею, потрібно зареєструватися на сайті ihelper-prp.mts.com.ua

Читайте також МТС пошук дитина під наглядом Україна. Як підключити та як користуватися?

Відвідавши цю адресу, ви не тільки зробите перевірку балансу мтс Україна, а й перевірите надходження платежів, зможете управляти тарифним планом, користуватися новими послугами, керувати основним рахунком, відправляти СМС-повідомлення. Таким чином, ви дізналися, як перевірити баланс мтс Україна, і можете зручно налаштувати всі функції і акції за номером за допомогою інтернету.

Послуга «Баланс під контролем» для активних абонентів

Щоб отримувати регулярні звіти про те, куди і скільки грошей було витрачено, ви можете підключити послугу «Баланс під контролем». Після кожного дзвінка або будь-якого GPRS-з’єднання на ваш телефон буде приходити СМС-повідомлення із зазначенням вартості послуги. Якщо гроші були зняті з бонусного рахунку, в повідомленні ціна не буде вказана.

Послуга «Баланс під контролем» безкоштовна для всіх абонентів МТС. Щоб її підключити, достатньо набрати на екрані * 101 * 32 # або ж відправити СМС-повідомлення з текстом 1 на номер 3332.

Щоб відключити послугу, наберіть комбінацію * 101 * 33 # і натисніть трубку виклику. Також можна скористатися СМС-повідомленням, відправивши цифру 0 на номер 3332.

Читайте також Гроші на замовлення мтс. Як замовити?

Контроль балансу — запорука раціонального використання грошових коштів

Тепер ви знаєте, як перевіряється баланс мтс Україна. Це варто здійснювати регулярно, щоб контролювати витрату коштів і запобігти появі неприємних ситуацій і невизначеностей. Досить часто буває, що по номеру підключені послуги, якими ви не користуєтеся, але гроші за них регулярно утримуються, або оператор для користувачів певного тарифного плану змінив вартість послуг без попереджень. Не переплачувати зайве ви зможете тільки тоді, коли будете знати, як витратили гроші з основного рахунку.

загрузка...

Коментарі до Як перевірити баланс на мтс Україна?

  1. Маша:

    ЧТо, кто-то до сих пор не знает как проверить счет?Камон. Лучше запоминайте как бесплатно пополнить телефон Global24 электронный кошелек для этого идеальный вариант, быстро и без комиссии, а еще с него можно домашний интернет пополнять.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>