Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Услуги Лайф > Як перевести гроші на лайф

Як перевести гроші на лайф

Рано чи пізно гроші закінчуються на рахунку будь-якого мобільного телефону. Але кожен скаже вам, що це відбувається, швидше, рано, ніж пізно. Особливо вдала ситуація, коли рахунок при цьому поповнити абсолютно ніде. А якщо ви при цьому ще і хочете продовжити послугу «Супер Лайф», то телефон не втомиться вам нагадувати про те, що його потрібно «погодувати».

У таких випадках просто незамінною стає послуга «переказ балансу». Завдяки їй будь-який абонент Лайф зможе перевести потрібну суму на рахунок іншого. При цьому форма обслуговування клієнта не має ніякого значення, будь то передоплата або контракт.

Послуга підключається в автоматичному режимі, при проведенні першого дзвінка абонента. Цікаво відзначити, що гроші відправника знімаються з основного рахунку, а одержувачу переводяться на бонусний. Так, останній повинен витратити отримані кошти не пізніше, ніж протягом 15 днів, інакше вони будуть просто анульовані. Витрачати гроші при цьому можна без додаткових умов або застережень — на дзвінки, СМС та інші послуги, що надаються оператором.

Є й обмеження по сумі — максимально можливий платіж — 500 грн. за активацію платити не потрібно. Поповнення таким чином не дозволить вам поповнити стандартний пакет послуг або продовжити дію тарифного плану, так як рахунок бонусний. Таким чином, абоненту все одно доведеться шукати точку поповнення, щоб зробити регулярний місячний платіж — продовження пакета чи дію низки послуг можливі лише на таких умовах.

Як перевести гроші іншому абоненту Лайф?

Щоб перевести іншому абоненту необхідну суму, наберіть наступну комбінацію: * 111 * 380930000000 * сума # і кнопка виклику.

Протягом декількох секунд абоненту прийде повідомлення про те, що платіж потрібно підтвердити. На даному етапі він може як погодитися, так і відмовитися.

Як попросити іншого абонента Лайф поповнити собі рахунок?

Гроші можна не тільки переводити самостійно, але і просити про це інших абонентів. Для відправлення запиту на поповнення мобільного рахунку, відправте безкоштовне СМС-повідомлення на номер 123, попередньо набравши текст SOS (пропуск) 380930000000. Як результат — абонент, якому адресовано прохання, побачить її у формі повідомлення.

Скільки коштує послуга переказу грошей на Лайф?

Плата за користування послугою не знімається, однак ініціатору переказу коштів доведеться заплатити 2 грн. За один день можна зробити не більше 3-х таких переказів.

Читайте також російською цю інформацію.

загрузка...

Коментарі до Як перевести гроші на лайф

  1. Кристина:

    Можно перевести деньги с мобильного лайф на карту с помощью Global электронного кошелька, так и наоборот,пополнить лайф с Глобал кошелька, и даже перекинуть с помощью этого электронного кошелька деньги с одного телефона на другой. Очень удобный и простой сервис для перевода денежных средств.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>