Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Полезные инструкции > Як перекинути гроші з МТС на МТС? Зручний сервіс

Як перекинути гроші з МТС на МТС? Зручний сервіс

Якщо Ви є абонентом МТС Україна і користуєтеся послугами саме цього оператора Ви просто зобов’язані знати про зручність переказів грошових коштів між абонентами. Зручна опція, яка допоможе перекинути гроші з МТС на МТС без затримок в найкоротші терміни. Ця функція, дозволить Вам без праці поповнити рахунок іншому абоненту, за допомогою лише свого мобільного телефону. З цією метою Вам потрібно відправити USSD — запит або за допомогою SMS повідомлення із зазначенням бажаної суми перерахування та здійснити платіж. Необхідна сума буде списана з Вашого рахунку і буде відправлена ​​абоненту, якого Ви вказали в запиті.

Читайте також Як скинути гроші з мтс на лайф: неможливе можливо?

Як перевести гроші на МТС Україна

Тепер хотілося б зупинитися на докладній інструкції і розповісти, як перекинути гроші з МТС на МТС без особливої ​​праці, не витрачаючи свій час на вивчення складних описів. Якщо у Вас з’явилася необхідність відправити гроші своєму другові, більше не буде потрібно шукати термінал поповнення або користуватися послугами банку. Тепер є можливість відправити необхідну Вам суму безпосередньо зі свого мобільного телефону, набравши всього лише потрібну комбінацію цифр.

Тепер розберемося, як це працює, і хто може скористатися даною послугою?

Послугою «Переказ грошей » можуть скористатися без обмежень всі контрактні абоненти та користувачі пакетів МТС Передплата та Jeans щоб завжди бути на зв’язку і в потрібний момент підтримати своїх друзів і близьких. За допомогою функції «Переказу грошей» можна поповнювати баланс абонентам МТС Коннект 3G, які не мають контракту, для цього потрібно в запиті вказувати Персональний номер ( 095 1111111 ), зазначений на стартовому пакеті.

Читайте також Як занести номер в чорний список мтс?

Проста інструкція — як скинути гроші на МТС

Здійснити переказ можна двома способами:

1. За допомогою USSD — запиту :

- На клавіатурі свого мобільного наберіть комбінацію цифр: * 150 * (номер на який переводяться кошти ) * ( сума поповнення від 1 до 30 гривень) # та натисніть клавішу ВИКЛИК ;

- Якщо запит був відправлений не вірно, вам прийде USSD — запит з проханням підтвердження платежу ;

- Для відповіді на цей запит ви повинні відправити * 150 * (код підтвердження, отриманий від оператора) # та натиснути клавішу ВИКЛИК

Приклад : * 150 * 050 1111111 * 5 # ( переказ на 5 гривень, на номер 050 1111111 ).

Сам USSD — запит не оплачується, а вартість перерахування складе 2 гривні (з ПДВ, без ПФ).

2. За допомогою відправки SMS — повідомлення:

Читайте також Безмежне спілкування з послугою «далі з мтс більше спілкування»

- Відправте з мобільного SMS — повідомлення на номер 150 : (номер на який переводяться кошти ) * ( сума поповнення від 1 до 30 гривень) ;

- Незабаром Ви отримаєте повідомлення, в якому отримаєте унікальний код, його потрібно використовувати для підтвердження переказу Ваших грошових коштів;

- Отриманий код відправте в тілі повідомлення на номер 150 ;

- Якщо зробили все правильно, Ви отримаєте від оператора SMS — повідомлення з підтвердженням заявки.

Приклад : 050 1111111 * 5 ( переказ на 5 гривень, на номер 050 1111111 ).

Ваші запити і всі вхідні SMS не оплачуються, а вартість такого перерахування складе 2 гривні (з ПДВ, без ПФ).

Отримати детальну інструкцію як скинути гроші на МТС, можна набравши комбінацію цифр * 150 # або відправити SMS на короткі номери (за цим же номером ви маєте можливість дізнатися детальну інформацію про тариф мтс 3д нуль):

1501 — для того щоб отримати інформацію російською мовою

1502 — українською

1503 — англійською

Абоненти, які користуються іншими тарифними планами, повинні знати, що така послуга їм не доступна. Дані користувачі можуть тільки приймати подібні перекази від інших абонентів. Протягом доби максимально Ви можете отримати 10 переказів.

Щоб перекинути гроші з МТС на МТС важливо знати :

Якщо Ви вирішите відмовитися від переведення своїх коштів, Ви повинні знати про те, що повернення грошей не передбачається. У разі затвердження про несанкціонований переказ, повернення також не здійснюється.

Читайте також Гроші на замовлення мтс. Як їх отримати та як їх повернути?

Дана послуга надається на умовах, що отримані гроші не продовжать термін дії тарифу «Супер». І пам’ятайте, термін дії номера абонента також не продовжується.

Якщо Ви перебуваєте в роумінгу, послуга буде доступна Вам тільки для прийому грошових коштів, здійснити платіж зі свого номера абонент не може.

Тепер Ви знаєте, як перевести гроші на МТС Україна і без праці тепер зможете користуватися даною послугою, завжди бути на зв’язку і мати можливість у важку хвилину прийти на допомогу друзям і рідним.

загрузка...

Коментарі до Як перекинути гроші з МТС на МТС? Зручний сервіс

  1. This design is spectacular! You obviously know how to
    keep a reader amused. Between your wit and
    your videos, I was almost moved to start my own blog (well,
    almost…HaHa!) Fantastic job. I really enjoyed what you had to say, and more than that,
    how you presented it. Too cool!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>