Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Полезные инструкции > Як перейти з контракту на передоплату мтс?

Як перейти з контракту на передоплату мтс?

Компанія МТС надає своїм абонентам широкий вибір найрізноманітніших тарифних планів і умов надання послуг. При необхідності кожен абонент може вибрати саме той тариф і форму оплати, які в даний час найбільш для нього зручні.

Для чого може знадобитися перехід з контракту на передоплату МТС

Практика показує, що контрактна форма надання послуг найбільш вигідна тим абонентам, які активно користуються всіма можливостями стільникового зв’язку, а також в силу переваг або просто звички не збираються міняти оператора.

Залежно від своїх потреб абонент — контрактник може вибрати один з наступних національних тарифних планів, вибираючи перехід з контракту на передоплату МТС:

Читайте також Тарифи мтс контракт. Які вони бувають?

- Супер МТС 3Д НУЛЬ Контракт — за 50 гривень на місяць абонент може використовувати до двох тисяч хвилин в мережі, 250 МБ інтернету, а також відправити 500 SMS в межах мережі МТС;

- Супер МТС (без плати за з’єднання) — за 30 гривень на місяць абонент може використовувати до трьох тисяч хвилин в мережі МТС;

- Простий МТС — за 30 гривень на місяць абонент може використовувати до п’ятисот хвилин в мережі МТС, за вхідні дзвінки нараховується бонус за тарифом 1 сек. = 1 коп;

- Безлімітний тариф ULTRA — абонентська плата становить 299 грн на місяць;

- Безлімітний тариф ULTRA VIP з абонентською платою 799 грн в місяць, що включає в себе вартість 100 хвилин, призначених для дзвінків за кордон або ж у роумінгу.

Читайте також Як дізнатися місцезнаходження абонента МТС

Передоплата відрізняється від контрактної форми оплати тим, що існує деяка кількість безкоштовних бонусних хвилин, після використання яких кожен дзвінок тарифікується окремо. Для тих абонентів, які мало користуються послугами стільникового зв’язку, передоплата виявляється вигідніше контрактної форми оплати.

Як перейти з контракту на передоплату МТС Україна

За умовами договору, перейти з контракту на передоплату можуть лише ті абоненти МТС, які пробули на контрактній формі оплати не менше шести місяців. Якщо абонент, відповідає цій умові, взявши з собою паспорт, а також ідентифікаційний код, в Центрі обслуговування абонентів МТС напише заяву, то форма надання послуг для нього буде змінена з контрактної на передоплату. Номер телефону при цьому залишиться колишнім, а залишок грошей на балансі збережеться. Однак слід добре зважити цей крок, оскільки перед тим, як перейти з контракту на передоплату мтс, користувачі повинні знати, що такий перехід адміністрацією МТС не вітається і повернення на контракт правилами компанії не передбачений.

Як перейти на МТС контракт

На відміну від переходу, описаного в попередньому розділі, міграцію з передоплати на контрактну форму надання послуг компанія МТС всіляко заохочує.

Перейти з передоплати на контракт може будь-який абонент, який користувався послугами передплаченого зв’язку МТС не менше 6 місяців.

Читайте також Як перевести гроші з МТС на МТС іншому абоненту

Такий абонент (фізична особа), взявши з собою ідентифікаційний код і паспорт, може прийти в Центр обслуговування абонентів МТС. Якщо ж абонент є представником юридичної особи, то йому також слід взяти з собою довіреність на укладення договору і печатку.

У Центрі обслуговування абонент може вибрати зручний для себе контрактний тарифний план, підписати договір про надання послуг мобільного зв’язку та внести аванс відповідно до вибраного тарифного плану. При міграції з передоплати на контракт абонент зберігає за собою свій номер телефону. Залишок коштів на особовому рахунку також зберігається.

Компанія МТС розробила ряд заохочувальних заходів для абонентів, які переходять з передоплати на контракт :

1. Крім стандартних контрактних тарифних планів існує ще два тарифних плани спеціально для мігруючих абонентів:

- Супер МТС 0-50 без обмежень, що передбачає безлімітне спілкування в межах мережі та дзвінки на інші мобільні мережі за ціною 50 копійок за хвилину.

- Супер МТС без плати за з’єднання 0-50, що передбачає дві тисячі хвилин на місяць для спілкування в мережі та дзвінки на інші мобільні мережі за ціною 50 копійок за хвилину.

2. Протягом півроку для таких абонентів буде діяти знижка на зв’язок у розмірі 10 грн.

3. Протягом 12 місяців такі абоненти зможуть безкоштовно отримувати електронною поштою детальний рахунок.

4. Можливість отримання безкоштовного кредиту на оплату послуг зв’язку у розмірі 50 грн.

Читайте також Як перевірити рахунок на мтс коннект 3g на Україні? Це можливо!

Таким чином, компанія МТС доклала максимум зусиль, щоб її абоненти почували себе комфортно і не задавалися питанням, як перейти на мтс контракт, і могли вільно вибирати відповідну їх потребам форму надання послуг стільникового зв’язку.

загрузка...

Коментарі до Як перейти з контракту на передоплату мтс?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>