Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Услуги Киевстар > Як передати гроші з Київстару на МТС — чи можливо це

Як передати гроші з Київстару на МТС — чи можливо це

Якщо Ви є абонентом Київстар, а гроші потрібно перевести на рахунок абоненту МТС Україна Ви можете скористатися послугою «Мобільний платіж». Така послуга дуже зручна, вона дозволить Вам без праці поповнити рахунок абоненту МТС, завдяки чому друзі та близькі завжди будуть залишатися з Вами на зв’язку. Проблема, як передати гроші з києвстару на мтс, тепер вирішена. Більше немає необхідності витрачати свій час у пошуках терміналу поповнення або користуватися послугами банку, переказ можна здійснити прямо зі свого мобільного телефону цілодобово.

Читайте також Як перекинути гроші з МТС на МТС? Зручний сервіс

Зручний платіж — як перевести гроші на МТС з Київстару

Платіж здійснюється з банківської платіжної гривневої картки Visa і Mastercard українських банків за допомогою послуги оператора мобільного зв’язку Київстар.

- Скористатися послугою «Мобільний Платіж » Ви зможете в будь-якому місці і в будь-який час ;

- Для здійснення платежу, Вам потрібно ввести номер телефону, який Ви плануєте поповнити, сума поповнення, після чого підтвердити оплату ;

- Кошти надійдуть протягом декількох хвилин.

Всі дані платіжної карти надійно захищені системою ТОВ « Контрактовий дім». Для користування послугою Вам необхідно зареєструвати платіжну карту за допомогою IVR.

Читайте також Як занести номер в чорний список мтс?

Як перекинути гроші на мтс з києвстару — потрібна реєстрація

- Для реєстрації в системі наберіть зі свого мобільного номер 989 і натисніть клавішу ВИКЛИК

- Вам буде запропоновано зареєструватися, дотримуючись інструкції, введіть 16 — ти значний номер своєї банківської карти

- Після реєстрації Ви отримаєте SMS — повідомлення з інформацією про реєстрацію та спеціальний пароль, яким надалі будете користуватися для підтвердження своїх платежів.

Інструкція — як переслати гроші з києвстару на мтс

- Для здійснення такого платежу, Ви повинні набрати на клавіатурі свого мобільного телефону комбінацію цифр: * 151 # та натиснути клавішу ВИКЛИК

- У меню виберіть розділ — поповнити рахунок абонента іншого оператора

Читайте також Безмежне спілкування з послугою «далі з мтс більше спілкування»

- Виберіть опцію відповісти і введіть цифри, які відповідають послузі, яку Ви збираєтеся оплатити

- Введіть номер телефону та суму, підтвердіть оплату мобікодом

- Незабаром на екрані з’явиться інформація про прийняття Вашого запиту та інформація про результат.

Читайте також Гроші на замовлення мтс. Як їх отримати та як їх повернути?

Тепер Ви знаєте, як перекинути гроші на мтс з києвстару, можете тепер користуватися даною послугою, завжди бути на зв’язку і мати можливість у важку хвилину прийти на допомогу друзям і рідним.

загрузка...

Коментарі до Як передати гроші з Київстару на МТС — чи можливо це

  1. Виктория:

    Конечно возможно. Перевести с киевстара на мтс можно через эл. кошелек Global24 с минимальной комиссией и просто. Мой мелкий тоже им пользуется, там при регистрации достаточно номера телефона, поэтому он с баланса киевстар закидывает на кошелек, а уже с кошелька пополняет свои танчики.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>