Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Полезные инструкции > Як отримати роздруківку дзвінків мтс Україна?

Як отримати роздруківку дзвінків мтс Україна?

Питання як взяти роздруківку дзвінків мтс хвилює не тільки тих, хто дивується зниженого балансу, але і строгих батьків, які бажають контролювати контакти дитини. Втрата довіри — проблема серйозна. Таке ж по складності завдання стояло перед компанією МТС кілька років тому: дати можливість абонентам дізнаватися список контактів — так, щоб кожен користувач міг самостійно контролювати свої витрати. Тоді-то і придумали послугу «Деталізація дзвінків». У чому її суть? Усі вхідні та вихідні є в базі. Послуга дозволяє отримати доступ до неї. Дзвінки, смс — повідомлення, користування Інтернет- трафіком. Коли, скільки і чого? На ці питання можна отримати відповіді.

Також читайте Як взяти в борг у мтс, коли закінчилися гроші на рахунку?

У якому вигляді можна отримати роздруківку дзвінків?

Існує два джерела, де можна очікувати роздруківку — дзвінки і особиста електронна пошта. Список роздруківки в паперовому вигляді та в електронному форматі може надаватися щомісяця. Один раз ви зможете отримувати звіт про попередні 30 дні користування мобільним телефоном. Чим це може бути корисно? По-перше, ви надалі станете неусвідомлено контролювати себе : куди я дзвоню, а чи потрібно? А по-друге, ви побачите, скільки часу буде витрачатися на телефонні дзвінки. Бути може розмовляти ефективніше по дорозі куди-небудь, стоячи в пробці або, застрягши у довгій гусениці -черзі.

Для кого надається послуга роздруківки дзвінків?

Активація послуги проходить як для фізичних, так і для юридичних осіб. Нагадаємо, що фізична особа це те ж саме, що і громадянин. Це кожен з нас. А юридична особа — вже не особа, а група осіб або організація, у якої є своє майно, назва і план роботи. І перші, і другі можуть запитувати роздруківку дзвінків. На кожну активацію складається свій контракт. Наприклад, ви підключилися до послуги 1 лютого, заповнили документ, розписалися. Через місяць приходить звіт і при задовільному відношенні до процедури, ви повторюєте свої дії, і послуга знову діє, тепер уже на березень.

Також читайте Як замовити екстра гроші на МТС?

Скільки це буде коштувати?

При бажанні отримувати роздруківки дзвінків, то при підключенні з рахунку знімуть рівно 33 гривні. І так кожен місяць при користуванні послугою потрібно буде платити гроші в розмірі цього щасливого числа — 33 гривні. Звичайно, це не дорого. Але тарифи вказані без збору до ПФ, з урахуванням податку на додану вартість.

Якщо ж ви згодні отримувати інформацію по електронній пошті, то ціни дещо інші. Для фізичних осіб це вигідно, тому що підключення також 33 гривні, зате щомісячна плата всього 12 гривень. А для юридичних осіб вартість за місяць дорівнює 100 гривням. Зате і контрактів може бути велика кількість — хоч 20 штук. Тому певна вигода звичайно є. Якщо абонент вирішив замовити список здійснених дзвінків на адресу пошти, то аналогічної роздруківки в друкованому вигляді він вже не отримає. Але проблему можна вирішити: скопіювати списки дзвінків в текстовий документ і роздрукувати на принтері для себе.

Читайте також Послуга Дитина під наглядом від МТС. Як вона працює?

Якщо ви не знайшли відповідь на питання, як отримати роздруківку дзвінків мтс, то консультанти МТС завжди готові відповісти на будь-які питання своїх абонентів. Потрібно всього лише виділити час, дійти до найближчого салону зв’язку МТС і викласти все, що незрозуміло. Про нюанси розповість фахівець. Від покупців його можна відрізнити по червоній майці. Колір перемоги — це основний колір компанії МТС, що зайвий раз підтверджує гідне місце і надання необхідних послуг, в тому числі і роздруківка дзвінків мтс Україна. На офіційному сайті компанії України також є можливість задати питання онлайн.

загрузка...

5 Коментарі до Як отримати роздруківку дзвінків мтс Україна?

 1. Ольга:

  Як часто на протязі місяця можна брати роздруківку дзвінків? Роздруківка дзвінків — це послуга, яка надається один раз на місяць за підсумком попереднього місяця? Мені потрібно роздруківку брати кожен день — це можливо? скільки це буде коштувати?

 2. Ніна:

  я можу брати роздруківку двінків своєї дитини

 3. Руслана:

  Мене теж цікавить чи я можу взяти роздруківку своєї дитини так щоб вона про це не знала

  • Юлія:

   Чи можу я зі свого телефону 066 965 36 35 взяти риздрківку звінків з а березень і квітень, травень деякі дні.Це важливо. Відкрито кримінальне провадження на шахрайські дії деяких осіб.Як мені уе зробити.І чи можливо це може зробити поліція?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>