Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Полезные инструкции > Як і на що використати бонуси київстар домашній інтернет

Як і на що використати бонуси київстар домашній інтернет

За регулярне використання послуг Київстар дарує своїм абонентам ряд бонусних програм, серед яких популярна послуга «Домашній інтернет». Умови даної пропозиції досить широкі, і підключити його можуть володарі ряду базових і нових пакетів, тому, куди можна використовувати бонуси київстар хвилює багатьох абонентів мобільного зв’язку.

Як використати бонуси київстар домашній інтернет

Щоб скористатися бонусами, слід авторизуватися через систему «Мій Київстар», вибрати бажану пропозицію і ввести свій номер для переказу. Вартість кожної пропозиції різна, тому на вашому бонусному рахунку повинно бути доступня кількість бонусів. Бонуси рівнозначні сумі використаних коштів з вашого рахунку на послуги оператора. Нараховуються вони раз на місяць 4 числа.

Читайте також Київстар єдина країна тариф. Умови

Зверніть увагу, що невикористані бонуси приплюсовуються до нових нарахованих тільки один раз, і їх загальний термін дії складає 20 днів з моменту нарахування. По закінченню терміну використовувати бонуси київстар ви не зможете.

Список пропозицій, як користуватися бонусами київстар:

 • Змінити тарифний пакет;
 • Оплатити послуги мобільного зв’язку (для абонентів передоплати);
 • Підключити послугу «Турбо тиждень День» або «Турбо тиждень Ніч», «Подвійна швидкість».

Як київстар бонуси на телефон використовуються автоматично?

Користуючись послугами мобільного зв’язку, ви можете витрачати бонуси на такі потреби:

 • Оплатити дзвінки на номери операторів України;
 • Оплатити з’єднання;
 • Відправляти СМС і ММС-повідомлення на номери операторів України;
 • Оплатити традиційне використання доступу до інтернету.

Читайте також Київстар поповнення рахунку через сервіс Портмоне

Даний список пропозицій доступний не для всіх тарифів, тому як використовуються бонуси київстар домашній інтернет персонально з вашим номером, краще уточнити у оператора.

Як київстар бонуси на телефон використовувати не можна:

 • Оплатити обов’язкову абонентську плату;
 • Оплатити вартість міжнародних дзвінків;
 • Відправляти СМС і ММС-повідомлення на номери зарубіжних операторів;
 • Оплатити використання послуг контент-провайдерів.

Кому доступна послуга «Домашній інтернет»

Як користуються бонусами київстар активні абоненти, ви вже знаєте, але не всі, на жаль, можуть підключити послугу «Домашній інтернет. Вона доступна абонентам, які обслуговуються на умовах таких тарифів: «Базовий», «Зручний», «Швидкий», «Вільний», «Пуск +», «Турбо +», «Драйв +», «Мега +». Абоненти інших тарифних пропозицій не можуть скористатися даною пропозицією.

Читайте також Як поповнити київстар без комісії в Україні?

Використання бонусів київстар вимагає обережності

Користуючись системою «Мій Київстар», ви ні в якому разі не повинні розповсюджувати інформацію про логін та пароль від своєї особистої сторінки. Якщо так сталося, що третім особам стали відомі ваші дані, і вони крадуть з вашого рахунку бонуси, першим ділом ви повинні змінити пароль. Для цього зайдіть в систему «Мій Київстар» і в профілі змініть інформацію. Уникайте повторного злому вашої сторінки, вказавши правильно свій номер, електронну адресу і відповідь на спеціальне питання.

«Домашній інтернет» — вигідна послуга для активних абонентів

Читайте також Поповнення Київстар рахунку. Як поповнити вигідно та без проблем?

Якщо ви регулярно витрачаєте великі суми грошей на користування інтернетом, дана послуга допоможе заощадити на використанні інших пропозицій оператора. Ви знаєте, куди можете використовувати бонуси київстар, але і тут не все так прозоро. Деякі тарифи мають обмеження у використанні бонусів, тому слід упевнитися у оператора, які пропозиції вам доступні, а які — ні.

загрузка...

Коментарі до Як і на що використати бонуси київстар домашній інтернет

 1. Ира:

  Я одна не получала бонусы?Зато нашла удобный способ как вывести с киевстара деньги на карту приватбанка использую Global24 электронный кошелек для этого, комиссия минимальна.Схема простая: с киевстара кидаю деньги на эл. кошелек, а с него на банковскую карту.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>