Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Тарифы Лайф > Як дізнатися свій тариф на лайфі?

Як дізнатися свій тариф на лайфі?

Якщо вас цікавить, як і куди оператор мобільного зв’язку розподіляє гроші з вашого рахунку, неодмінно потрібно знати, як перевірити тарифний план на лайфі. Ця корисна інформація дасть вам вичерпну відповідь як тарифікуються дзвінки всередині мережі, на інші номери або за кордон. Ви дізнаєтеся про вартість повідомлень, і в якому розмірі ви платите абонентську плату, якщо така передбачена вашим тарифним планом.

Знати свій тарифний план дуже важливо, адже часто оператор мобільного зв’язку пропонує вигідніші умови своїм абонентам, на які ви теж можете перейти, оформивши заявку.

Читати також Лайф 3g інтернет в Україні. Чи варто брати?

Найшвидший спосіб, як дізнатися який тариф на лайфі

Всі знають, як перевіряється тарифний план на лайфі, якщо абонент тільки купив стартовий пакет. Неодмінно на упаковці будуть розписані всі деталі і умови надання послуг. Таким чином, перед покупкою стартового пакета у абонента є можливість порівняти можливі тарифні плани і вибрати для себе оптимальний.

Якщо ви вже давно користуєтеся послугами оператора мобільного зв’язку, ви можете відшукати упаковку від стартового пакета. Якщо тариф не замінювався з моменту активації номера, то він повинен залишитися незмінним. Буває, що упаковка загубилася або просто її викинули, то в такому випадку для вас буде корисною наступна інформація.

Читати також Послуга маячок від Київстар. Як вона працює?

Як перевірити свій тариф на лайфі за допомогою спеціальних кодів

Одним із способів як перевірити тариф на лайфі є метод набору спеціального номера * 161 #. Після дзвінка за цим номером на екрані з’явиться повідомлення з вказівкою вашого мобільного номера і назвою тарифного плану.

Також мало хто знає, як перевіряється свій тариф на лайфі за номером * 142 #. Викликавши спеціальне меню, в першому пункті ви зможете ознайомитися з умовами свого тарифного плану. За цим номером ви зможете замінити поточний тарифний план на більш вигідний для вас.

Читати також Як перевірити рахунок на лайфі? Популярні способи

Жоден із способів як перевіряється тариф на лайфі не підійшов — телефонуйте оператору!

Це всі способи абонентів, як дізнатися який тариф на лайфі без сторонньої допомоги. Якщо ви в чомусь не розібралися або вам потрібна додаткова інформація, можна зателефонувати за номером 5433 і все знайти в голосовому меню або дочекатися з’єднанням з оператором, який з радістю дасть відповіді на всі питання.

Перевірка поточного тарифного плану проводиться безкоштовно, а якщо ви вирішили його замінити, то ціну потрібно уточнити у оператора, так як вона може бути різною.

загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>