Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Тарифы Киевстар > Вигідні тарифи Київстар 2014. Який тариф найбільш вигідний?

Вигідні тарифи Київстар 2014. Який тариф найбільш вигідний?

В Україні налічується не так вже багато операторів мобільного зв’язку, але кожен з них пропонує таку кількість тарифних планів, що часом важко визначитися, які пакети київстар найвигідніші. Навіть вивчаючи всю надану інформацію, залишається сумнів, чи підійде цей тариф вам, або чи доведеться його незабаром замінити на новий. Всіх абонентів цікавлять вигідні тарифи київстар 2014, щоб мати можливість заощаджувати на дзвінках. Але які пропозиції дійсно вигідні, і що впливає на тарифікацію, ви знайдете в цьому матеріалі.

Читайте також Тарифи київстар для дзвінків за кордон. Який обрати?

Як вибрати вигідний тариф київстар

Для початку визначтеся, як часто ви будете телефонувати, на які номери, чи будете здійснювати дзвінки за кордон. Також не маловажно і те, чи будете ви користуватися доступом до інтернету, відправляти повідомлення СМС. Але не важливо, який тариф київстар найвигідніший здався для вас, завжди варто звертати увагу на ваше місцезнаходження. Не секрет, що Київстар ділить територію країни на регіони, і навіть самий вигідний тариф київстар 2014 в різних областях може істотно відрізнятися. Пов’язано це з активністю компанії МТС в конкретному регіоні. Дізнатися, в якому регіоні знаходиться ваша область, і яка вигода тарифів київстар ви можете у оператора, зателефонувавши за номером 466.

Читайте також Київстар єдина країна тариф. Умови

Список регіонів для тарифних планів Київстар:

 • Регіон 1: Київська область, деякі райони Волинської, Дніпропетровської, Закарпатської, Івано-Франківської та Одеської областей
 • Регіон 2: Запорізька, Кіровоградська, Миколаївська, Сумська, Харківська, Чернігівська, Чернівецька області; деякі райони Волинської, Дніпропетровської, Закарпатської, Івано-Франківської, Одеської, Черкаської областей.
 • Регіон 3: Полтавська, Херсонська, Донецька, Луганська області, Крим.

Решта території не виділяються і обслуговуються за загальним тарифом.

Список вигідних тарифів київстар 2014

Вибрати один з найвигідніших тарифів київстар 2014 можна з 11 пропозицій. Тариф «Супер турист» надано для дзвінків в Росію і вигоди всередині мережі — по 0,09 грн / хв. СМС обійдуться по 0,5 грн / шт. в Росію. Тариф «Улюблена країна» передбачає безкоштовне спілкування всередині мережі, а також можна вибрати країну, куди здійснювати дзвінки ви зможете максимально дешево.

Всі інші тарифи зібрані в пакеті «Вільний», де кожне речення базується на вигоді в чомусь одному.

Читайте також Київстар єдина країна тариф. Умови

Який пакет київстар найвигідніший з пропозицій «Вільний»

- Вільний київстар в мережі »

 • Для всієї України: дзвінки всередині мережі по 0,76 грн / хв, інтернет по 1,05 грн за 10Мб
 • Регіон 1: дзвінки всередині мережі по 0,48 грн / хв, інтернет по 0,85 рн за 10Мб
 • Регіон 2: дзвінки всередині мережі по 0,24 грн / хв, інтернет по 0,5 грн за 10Мб
 • Регіон 3: дзвінки всередині мережі по 0,2 грн / хв, інтернет по 0,35 грн за 10Мб

- «Вільний київстар в інтернеті»

 • Для всієї України: дзвінки всередині мережі по 1,05 грн за 100 хвилин, безлімітний інтернет по 0,6 грн / добу
 • Регіон 1: дзвінки всередині мережі по 0,85 грн за 100 хвилин, безлімітний інтернет по 0,4 грн / добу
 • Регіон 2: дзвінки всередині мережі по 0,5 грн за 100 хвилин, безлімітний інтернет за 0,24 грн / добу
 • Регіон 3: дзвінки всередині мережі по 0,35 грн за 100 хвилин, безлімітний інтернет по 0,2 грн / добу

- «Вільний київстар на всі мережі»

 • Для всієї України: дзвінки всередині мережі від 3грн за 30 хвилин інтернет по 0,5 грн за 100Мб

Який тариф київстар найвигіднішим вважаєте ви?

Читайте також Тарифний план Київстар вільний. Подробиці

Цей перелік тарифних планів наданий в 2014 році. Кожен з них передбачає знижку на вигідне спілкування всередині мережі або дзвінки за кордон, а також вигідний доступ до інтернету. Ви можете проаналізувати кожен з них, уточнити, до якого регіону належить ваше місце постійного знаходження, і вибрати найзручніший тариф.

загрузка...

Коментарі до Вигідні тарифи Київстар 2014. Який тариф найбільш вигідний?

 1. Юлия:

  Вот зачем столько тарифов не понимаю, сделали несколько да и все. Например мне мобильная связь киевстар нравится тем что я знаю как можно вывести с киевстар деньги? А так же и с электронного кошелька на банковские карты денежку? Мне помогает совершать все эти операции вот это Global24 приложение, необходимо просто скачать его себе на телефон и зарегистрироваться.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>