Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Услуги МТС > Відправка ММС на МТС з комп’ютера безкоштовно. Як і де?

Відправка ММС на МТС з комп’ютера безкоштовно. Як і де?

Немає грошей на мобільному рахунку? Хочете відправити SMS або MMS безкоштовно?

Зробити це простіше простого, причому, навіть не входячи з дому. Для цього вам знадобиться лише комп’ютер і доступ до глобальної мережі. Однак, щоб відправка пройшла успішно, враховуйте кілька важливих нюансів.

Так, ємкість одного повідомлення не повинна перевищувати 100 символів. При цьому, в одне повідомлення поміщається приблизно 300 символів, ті, що залишилися, розбиваються на кілька додаткових повідомлень. Сподіватися на диво — марна затія, машина не помилиться, відправивши повідомлення більшої об’єму..

Відправка SMS і MMS з комп’ютера — це завжди ризик, що ваше повідомлення не дійде до адресата вчасно. Чому? З тієї простої причини, що шлюзи оператора можуть бути переповнені подібними заявками. Якщо підтвердження відправки немає, краще спробуйте знову повторити операцію хвилин через 5.

Відправка MMS дещо відрізняється від відправки текстових повідомлень SMS, тому як прикріплюються додаткові файли, які обтяжують «вагу» повідомлення.

За допомогою спеціальних сервісів, включаючи, власне, той який пропонує сам оператор, ви зможете відправляти мелодії, ігри, картинки, фотографії а також інші файли, які для цього підходять.

Зверніть увагу, що різні моделі телефонів підтримують різні формати (мова про одержувача повідомлення), ознайомитися з потрібним вам форматом ви можете в інструкції, які подані представником послуг. Нехтуючи цією обставиною, ви ризикуєте відправити абоненту MMS, яке він не зможе прочитати.

Прикріпити до основного повідомленням картинку, аудіо чи відео файл просто, форма стандартна, така ж, як і в інших сервісах. Для цього достатньо натиснути кнопку «Огляд», а потім, вибрати його на комп’ютері.

Вже після відправки на телефон абонента прийде повідомлення з прямим посиланням на скачування файлу. Зверніть увагу: для завантаження в телефон повинен бути налаштований GPRS. Посилання потрібно буде скопіювати з SMS в закладки на телефоні, а після — завантажити.

Турбуватися про збереження  конфіденційності даних, пересилаються вам, не доведеться, посилання генерується випадковим чином, а папка з файлами прихована від сторонніх очей.

Ім’я файлу, що пересилається, може бути яким завгодно, але розмір повідомлення повинен бути обмежений 250 кб, повідомлення більшого розміру буде надіслано.

Використання сервісу абсолютно безкоштовно, все, за що вам доведеться заплатити, це доступ в інтернет, щоб зайти на сайт оператора і скористатися послугою.

загрузка...

2 Коментарі до Відправка ММС на МТС з комп’ютера безкоштовно. Як і де?

  1. Яна:

    Я скористалася послугою в МТС гроші на замовлення поповнила собі рахунок і автоматично МТС мав зняти кошти з мобільного,та гроші не зняли щей написали що маю поповнити рахунок навіщо це написали для того щоб кожний місяць штраф з мене брати що за…як мені віддати гроші куди написати смс писала скрізь марно!

  2. Ольга:

    Я давно пользуюсь мобильной связью киевстар и меня все устраивает. А особенно то что я могу перевести с киевстара на мтс денежку благодаря вот этому Global24 приложению. Самое главное что при переводе с Киевстар 2,5% комиссии и еще 1% за перевод с электронного кошелька на карту. И в общем всего 3.5 % Советую.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>