Битва мобильных операторов > Услуги операторов > ММС > Відправка ММС на Київстар з комп’ютера безкоштовно. Як та де?

Відправка ММС на Київстар з комп’ютера безкоштовно. Як та де?

Для операторів мобільного зв’язку обмін інформацією можливий не тільки через дзвінки, але і за допомогою СМС і ММС-повідомлень. Плата за ці повідомлення регулюється вашим тарифним планом. Але можна і не платити зайвих грошей, а відправити безкоштовні смс на київстар з комп’ютера за допомогою спеціальних інтернет-проектів. Також всім користувачам інтернетом доступна відправка ммс на київстар з комп’ютера, головне не ігнорувати обмеження, зазначених сервісів. Таких інтернет-проектів досить багато, вони дуже легкі в управлінні та користуванні. Деякі з них дозволяють відправляти повідомлення тільки латиницею, у інших же доступна кирилиця. У більшості ммс на київстар з комп’ютера обмежуються в розмірах до 1Мб, але є такі, де повідомлення не може перевищити і 250Кб.

Читайте також Як подивитися ММС через інтернет на Київстар?

СМС і ММС на київстар з комп’ютера безкоштовно — умови доставки

Надіслати ммс на київстар з комп’ютера безкоштовно досить просто, але головне, щоб на номері-одержувачі була розблокована опція доставки безкоштовних повідомлень. Для цього слід відправити безкоштовне повідомлення на номер 7021. Зверніть увагу, що з моменту активації послуги на ваш номер будуть приходити спам-повідомлення, реклама, через що, можливо, доведеться відключити опцію. Для цього відправте повідомлення на номер 7020. Перевірити статус опції можна через повідомлення на номер 7022.

Щоб знову мати можливість отримувати безкоштовні повідомлення, потрібно активувати послугу повторно.

Сервіси для відправки ммс на київстар з комп’ютера

 • Http://mms.sms.dn.ua/
 • Http://follow.net.ua/sms/
 • Http://www.delovoyweb.narod.ru/
 • Http://otpravsms.ho.ua/
 • Http://otpravka-sms.com/

Читайте також Як відправити ММС на Київстар з комп’ютера безкоштовно?

Сервіси для безкоштовних смс на київстар з комп’ютера

 • Otpravka-sms.com /
 • Sms-portal.com.ua /
 • Otpravsms.ho.ua /
 • Sms.guru.ua /

Також з 2013 року можна відправити СМС безпосередньо з сервера мобільного оператора. Для цього потрібно зайти на сайт http://www.kyivstar.ua/kr/sms/ і створити повідомлення. Для цього вказують номер, вибирають алфавіт — кирилиця (на 70 символів) або латиниця (на 120 символів). У добу можна відправити не більше 5 повідомлень з кожного IР-адреси.

Читайте також Як підключити інтернет без кордонів від Київстар?

Відправка ммс на київстар з комп’ютера безкоштовно — вигідно, але не надійно

Завжди залишається ризик того, що повідомлення не дійде до адресата. Причина банальна: переповнені шлюзи оператора. Якщо сповіщення не дійшло, потрібно повторити відправлення через 5 хвилин.

Розмір ММС на київстар з комп’ютера на кожному проекті може відрізнятися. Перед відправкою уважно прочитайте рекомендації адміністрації, щоб всі файли дійшли повністю. Кількість символів на кожному сервісі теж відрізняється. Так у Київстару повідомлення латиницею становить 120 символів, а на інших сайтах — 300. При відправці номер потрібно вказувати без пробілів.

Особливу увагу потрібно приділити одержувачу. Крім того, що потрібно відправити повідомлення на спеціальний номер та активувати послугу, на самому апараті повинні бути зроблені правильні настройки, достатня кількість вільної пам’яті.

Відправка СМС і ММС повідомлень адресанту нічого не варто. Якщо це ММС-повідомлення, адресату доведеться перейти за посиланням, щоб завантажити файл. Якщо немає бонусних мегабайтів та інтернет платний, закачування обійдеться в 1-2грн.

Читайте також Як відключити ді джингл рингтон на Київстар

Обмін повідомленнями без перешкод і витрат — всім абонентам мобільного зв’язку!

Як ви бачите, використання інтернету значно розширює способи спілкування і контакту з близькими людьми, навіть абонентам мобільного зв’язку. Таким чином, можна відправляти ммс на київстар з комп’ютера безкоштовно і обмінюватися з близькими корисною і важливою інформацією.

загрузка...

Коментарі до Відправка ММС на Київстар з комп’ютера безкоштовно. Як та де?

 1. Игорь:

  Я даже и не знал что так можно было сделать, и почему эту информацию раньше не нашел.Зато теперь я знаю как вывести деньги с киевстара на киви нужен Global24 электронный кошелек для этого.А еще чем мне нравится этот кошелек, с него можно донатить игры Wargaming. Я лично частенько золото в WOT покупаю.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>