Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Полезные инструкции > ussd запити мтс. Що це таке і для чого вони потрібні?

ussd запити мтс. Що це таке і для чого вони потрібні?

USSD запити — це послуга, яку користувачі стільникових телефонів встановлюють за допомогою sms — повідомлень. Якщо розшифрувати абревіатуру, то вийде Unstructured Supplementary Service Date, що в перекладі на українську означає «додаткова послуга, яка не має структури» Як же все-таки здійснюються запити? Наведемо приклад: громадянин N з України вирішив дізнатися кількість грошей, які лежать на його рахунку. На рівні сервісу ussd запит цієї інформації носить число 100. Абонент додає зірочку (*) з решіткою ( # ) і отримує електронне сповіщення про поточний баланс. Запит перевірки грошових коштів — найпопулярніший. Також вам варто почитати статтю про послугу дитина під наглядом мтс Україна.

Як створювалися USSD запити МТС?

Спочатку подібний зв’язок припускала поява гарної можливості самообслуговування. Але з часом USSD коди МТС стали засобом діалогу: між абонентом і сервісними точками, такими як банківське обслуговування, довідкові структури та іншими. Також можна встановлювати додаткові додатки і управляти ними.

USSD команди МТС: чи є від них користь?

Якщо SMS — це передача один одному коротких повідомлень, то USSD направлено на інформування про стан розрахункового рахунку, тобто ви можете дізнатися як перевірити рахунок на мтс. Обмін даними в цьому сервісі є більш наочним. Безсумнівно, перевагами ussd — запитів МТС є те, що платити за послугу не потрібно. А також те, що абонент отримує необхідну інформацію у зручний для нього час за самостійним запитом. Також він може керувати телефонними операціями за допомогою таких запитів, як « Передзвони мені » або « Вам дзвонили ». До переваг варто віднести швидкість одержуваної інформації.

Можливості USSD — запитів

По-перше це необхідна інформація, як було сказано раніше. Завдяки тому, що існують mts ussd команди, абоненти України можуть дізнатися:

1. Про всі існуючі запити.

2. Про кількість бонусів на рахунку. Їх можна замінити або грошима, або послугами. Також можна скористатися послугою інтернет помічник мтс коннект перевірити рахунок.

3. Про те, як обміняти бонуси на знижки та послуги. Якщо накопичити хоча б 450 бонусів, то можна передплатити журнал « Улюблена дача» строком на 3 місяці. У разі, якщо тема саду та городу не приваблює, є сенс постаратися зібрати 800 бонусів. Тоді МТС сповістить про те, що є можливість передплатити журнал «Кореспондент ».

4. Про кількість запитів, що залишилися за послугою «Передзвони мені ».

Володіючи цією інформацією, можна не відвідувати сервісні центри України і розташовувати усіма можливостями, що дозволить заощадити і завжди залишатися на зв’язку.

Чи варто користуватися USSD запитами МТС?

У середовищі студентів добре відома послуга « подзвони мені ». Коли баланс нульовий або просто хочеться заощадити варто набрати * 104 #. Таким чином число 104 — своєрідний USSD код до послуги. А знаки « * » і «# » зустрічаються в будь-якому запиті всіх операторів, а також є і правилом загального порядку набору будь якої USSD команди МТС.

Читайте також Як отримати роздруківку дзвінків мтс Україна?

Говорячи про МТС, варто відзначити ще один популярний номер — * 150 #. Послуга, яка носить назву «Переказ грошей ». Буває так, що згідно робочому контракту на рахунок людини щомісяця начальство переводить певну суму, але людина не промовляє ці гроші. Тому його близьким родичам буде вигідно перевести на свій рахунок частину грошей. Знаючи про існування подібного USSD — запиту, важливо не давати незнайомим людям свій мобільний телефон. Адже всього 1 запит з переказу грошей може обнулити ваш баланс. Запобігти цій ситуації вам допоможе деталізація дзвінків мтс Україна безплатно.

МТС список USSD команд можна переглянути на офіційному сайті компанії Мобільних Телесистем і взяти на замітку підходящі.

загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>