Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Услуги Лайф
антивизначник номеру

Підключення послуги інтернет на день від Life

Постійний зв’язок з можливістю безперешкодного інтернету — ось що важливо для сучасної людини. Причому, абсолютно неважливо, чи перебуваєте ви в русі або залишаєтеся на місці. Таку послугу сьогодні представляє оператор мобільного зв’язку Life — день мобільного інтернету за технологією GPRS (а також підтримка EDGE в деяких місцях).

антивизначник номеру

Подключение услуги интернет на день от Life

Постоянная связь с возможностью беспрепятственного интернета  — вот что важно для современного человека. Причем, совершенно неважно, находитесь ли вы в движении либо остаетесь на месте. Такую услугу сегодня представляет оператор мобильной связи Life – день мобильного интернета по технологии GPRS (а также поддержка EDGE в некоторых местах).

original-1363168295

Безлімітний інтернет від Life.

Давно мрієте про безлімітний інтернет? Тепер можна заглиблюватися в мережі глобальної павутини, не звертаючи уваги на трафік — Life дарує своїм абонентам таку можливість.

original-1363168295

Безлимитный интернет от Life.

Давно мечтаете  о безлимитном интернете? Теперь можно копаться в сетях глобальной паутины, не обращая внимания на трафик -  Life дарит своим абонентам такую возможность.

антивизначник номеру

Як закрити номер на лайф

У більшості людей вхідні дзвінки зі прихованих номерів викликають занепокоєння. Атмосфера таємності насторожує, і це цілком зрозуміло. Але насправді, в цьому немає нічого особливого, і замовити послугу приховування номера може будь-хто, причому, незалежно від форми обслуговування (і контрактники, і абоненти передплаченого зв’язку).

антивизначник номеру

Как скрыть номер на Лайфе

У большинства людей входящие звонки со скрытых номеров вызывают беспокойство. Атмосфера секретности настораживает, и  это вполне понятно. Но на самом деле, в этом нет ничего особенного, и заказать услугу скрытия номера может любой желающий, причем, независимо  от формы обслуживания (и контрактники, и абоненты предоплаченной связи).

пополнить лайф

Як перевести гроші на лайф

Рано чи пізно гроші закінчуються на рахунку будь-якого мобільного телефону. Але кожен скаже вам, що це відбувається, швидше, рано, ніж пізно. Особливо вдала ситуація, коли рахунок при цьому поповнити абсолютно ніде. А якщо ви при цьому ще і хочете продовжити послугу «Супер Лайф», то телефон не втомиться вам нагадувати про те, що його потрібно «погодувати».

пополнить лайф

Как переводить деньги на лайф

Рано или поздно деньги заканчиваются на счету любого мобильного телефона. Но каждый скажет вам, что это происходит, скорее, рано, чем поздно. Особенно удачна ситуация, когда счет при этом пополнить совершенно негде. А если вы при этом еще и хотите продлить услугу «Супер Лайф», то телефон не устанет вам напоминать о том, что его нужно «покормить».

popolnit-life

Як перевірити рахунок на лайф Україна? Різні способи перевірки стану рахунку life

Купуючи сім-карту мобільного оператора, перше, що потрібно дізнатися — як перевірити рахунок на лайф Україна. Яким би не був вигідним ваш тарифний план, в будь-якому випадку регулярно потрібно здійснювати перевірку рахунку life, щоб не пропустити день, коли потрібно поповнити баланс або продовжити послугу.

p_71222_1_gallerybig

Какой пин код на лайфе? Стандартный пин код на лайфе

При активации номера любого мобильного оператора ваш телефон запросит ввести пин-код – это четырехзначное число, пароль, предназначенный для идентификации владельца и безопасности использования номера. Другими словами, пин код на лайф предназначен для того, чтобы совершить любые операции по номеру мог только его владелец.