Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Тарифы Киевстар > Тарифний план улюблена країна Київстар. Умови

Тарифний план улюблена країна Київстар. Умови

Нові пропозиції від оператора Київстар, які користуються успіхом у абонентів — це київстар тариф улюблена країна і тарифний план країна київстар. Доступні вони як новим, так і старим абонентам. Діють по всій території України, але умови тарифікації залежать від місцезнаходження абонента, так як тарифи регіональні. Доступні абонентам передоплати. Вони дуже схожі на всі попередні пропозиції, але у них є і свої переваги.

Тарифний план улюблена країна київстар

Якщо ви часто здійснюєте дзвінки за кордон, для вас є у компанії пропозиція київстар тарифу улюблена країна. За умовами даної послуги ви можете вибрати одну країну з 34 пропозицій, і дзвонити на неї за зовсім низькими цінами. Тарифікується дзвінок щохвилини з першої секунди. Плата за з’єднання становить 0,99 грн. Обрану країну можна змінити. Вартість заміни становить 5грн.

Читайте також Вигідні тарифи Київстар 2014. Який тариф найбільш вигідний?

Київстар тарифи улюблена країна

Особливість і підступ київстар тарифів улюблена країна в тому, що для кожної країни своя вартість дзвінка, при цьому вони дуже відрізняються. Так в країни ближнього зарубіжжя дзвінки обійдуться по 0,12 грн / хв, до Грузії, Туреччини — по 1,19 грн / хв, а ось в країни далекого зарубіжжя дзвінки можуть доходити і до 5грн/мін.

Щоб уточнити, чи входить ваша країна в список переважних, і який тариф визначений оператором, і внесена чи взагалі вона в список, потрібно звернутися в технічну підтримку по телефону 466 або 477.

Читайте також Тарифи київстар для дзвінків за кордон. Який обрати?

Київстар тарифний план країна київстар

За умовами київстар тарифу країна, київстар спочатку призначений абонентам, які регулярно здійснюють дзвінки по всій території України, а на номери Київстар, Білайн і Голден Телеком щодня нараховується по 150 безкоштовних хвилин. На номери інших операторів дзвінки тарифікуються за ціною 0,35 грн / хв. По закінченню бонусного часу вартість дзвінків тарифікується за ціною 0,35 грн / хв. СМС всередині мережі не оплачуються.

Читайте також Київстар єдина країна тариф. Умови

Особливості київстар тарифу країна київстар

У тарифного плану країна київстар відсутнє обов’язкове щомісячне поповнення, плата за з’єднання теж не утримується. Інше питання про щоденну плату. Справа в тому, що за умовами київстар тарифні плани країна київстар, залежно від регіону, діляться на три — «Мій край», «Великий край» і загальний. У абонентів, які проживають на території Луганської, Донецької, Херсонської, Полтавської областях або в Криму діє тариф «Великий край» і плата за з’єднання відсутня. Водночас абоненти країна київстар тарифу «Мій край», що проживають на території Запорізької, Миколаївської, Закарпатської, Кіровоградської, Сумської, Харківської, Чернігівської та Чернівецької областей, повинні платити 0,75 грн / день, всі інші регіони платять по 1, 17грн/день. Таким чином, київстар тариф країна київстар не для всіх жителів України може вважатися вигідним.

Читайте також Тарифний план Київстар вільний. Подробиці

Вигідні пропозиції або обман для довірливих?

Як бачите, однозначного опису дати цим двом тарифам не можна. Наприклад, країна київстар тариф залежить від регіону. Якщо ви користуєтеся пропозицією «Великий край», то, безсумнівно, такий тариф дуже вигідний, а от загальний таки дорогий. Те ж саме можна сказати і про тарифний план улюблена країна київстар: ви можете дійсно дзвонити на вигідних умовах за кордон, або переплачувати у кілька разів.

Таким чином, тільки ви можете вирішувати, чи дійсно ці два тарифи настільки вигідні, як обіцяє оператор, і чи варто користуватися його послугами. Напевно, одним з найбільших мінусів компанії «Київстар» залишається її неоднозначність і безліч підводних каменів.

загрузка...

4 Коментарі до Тарифний план улюблена країна Київстар. Умови

  1. Леся:

    У мене Київстар «5+0″, що требазробити, щоб можна було дзвонити до Польщі, але зберігся «5+0″.

  2. Ира Пономаренко:

    Купила пакет с тарифом Улюблена Краiна и звонки в Россию должны быть по 0.12 грн/хв а у меня забирает 0.35 грн/хв. Что делать?

  3. Підкажіть будь ласка як відкльчити тариф улюлена країна?

  4. Виктория:

    Старая информация, уже нет такого тарифа. И вообще киевстар расстраивает последнее время, смарт-денег не стало, через сайт проблемно перевести с киевстар на карту пользуюсь эл. кошельком Global24. Пополняю его с кошелька а уже с кошелька на банковскую карту перевожу. Думала, что временно буду им пользоваться, но оказалось удобно и много разных услуг без комиссии можно оплатить через Global24.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>