Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Тарифы Киевстар > Тарифний план Київстар вільний. Подробиці

Тарифний план Київстар вільний. Подробиці

Кожен оператор намагається не втрачати абонентів, залучаючи їх новими тарифними планами. Все більше тарифів відрізняються вигодою: відсутністю плати за з’єднання, відсутність тарифікації дзвінків всередині мережі та відсутність обов’язкових поповнень. Так тарифний план київстар вільний став одним з найпопулярніших у абонентів цього оператора. Але й тут не так все гладко і прозоро, як здається на перший погляд.

Читайте также Як подивитися ММС на сайті Київстар через інтернет?

Умови тарифного плану київстар вільний

Оператор обіцяє всім абонентам безкоштовне спілкування всередині мережі, безлімітний інтернет і СМС-повідомлення без тарифікації.

Підключивши тарифний план, потрібно один раз поповнити рахунок на суму 40грн.

Начебто все ясно. Але тут не уточнюється, що всі хвилини та повідомлення розділені на пакети. За тарифним планом київстар вільний кожному абоненту надається 200 хвилин безкоштовних дзвінків усередині мережі, а також на номери абонентів Білайн. При цьому за пакет потрібно кожен день вносити абонентську плату 0,95 грн. Всі наступні дзвінки тарифікуються по 0,75 грн / хв.

Що стосується СМС, вони теж розділені на пакети. Перші 50 повідомлень не тарифікуються, а плата за наступні повідомлення становить по 0,5 грн за 10 повідомлень. Але цей перший пакет становить 0,95 грн. Починаючи з 1001 повідомлення, кожне тарифікується по 0,5 грн / шт.

Читайте также Відправка ММС на Київстар з комп’ютера безкоштовно. Як та де?

Дзвінки на всі номери інших операторів тарифікуються по 1,25 грн / хв.

Даний тарифний план має різновиди, залежно від вашого місця проживання.

Безлімітний Інтернет обійдеться в 0,95 грн на день користування.

Для абенентов «домашньої зони» є більш вигідні пропозиції цього тарифного плану. Вартість послуг значно нижче, але за межами означеного регіону в радіусі 10км тариф змінюється з регіонального на стандартний. Також при переміщенні в ту область, яка значиться як «домашня зона», тарифи змінюються і стають нижче.

Тарифний план київстар вільний 50 — у чому особливості?

За умовами тарифного плану київстар вільний 50 абоненти, що проживають у Волинській, Дніпропетровській, Одеській та Київській області обслуговуються за іншими умовами. Абонентська плата, плата за з’єднання та обов’язкове поповнення рахунку для цих абонентів теж відсутня, але за пакет в 200 хвилин вже плата становить 0,75 грн, а пакет перших 50СМС обійдеться в 0,5 грн.

Читайте также Як подивитися ММС через інтернет на Київстар?

Дзвінки на номери всіх операторів, крім Київстар і Білайн, тарифікуються 0,5 грн / хв.

Безлімінтий інтернет залишається по 0,95 грн в день користування.

Умови тарифного плану київстар вільний 35

Однозначно, тарифний план київстар вільний 35 найвигідніший з усіх запропонованих. За даними умовам обслуговуються Запорізька, Кіровоградська, Закарпатська, Чернівецька, Чернігівська, Миколаївська, Сумська та Харківська області.

Так вартість першого пакету хвилин становить 0,37 грн, на інші номери в межах зони — 0,37 грн / хв, за межами зони — 1,33 грн / хв. Вартість першого пакету СМС складає 0,53 грн за 50 штук, а ось всі наступні пакети до закінчення доби не тарифікуються.

Вартість безлімітного інтернету становить 0,53 грн в день користування.

Читайте также Як відправити ММС на Київстар з комп’ютера безкоштовно?

Тарифний план київстар вильний не такий вже і дешевий

Як бачите, гучні обіцянки оператора і розмови про відсутність плати за з’єднання, абонентської плати та інших скасованих витрат — не більш, ніж відмінний рекламний хід. Якщо припустити, що вам довелося подзвонити всередині мережі, відправити кілька повідомлень і зайти в інтернет, то ви вже подаруєте оператору 2,4 грн. Добре, якщо ви живете в «домашній зоні» і тариф на вашій території значно нижче, але, в такому випадку, вам потрібно не виїжджати з дому, щоб не переплачувати. І все одно, щоб залишатися на зв’язку, рано чи пізно вам доведеться поповнити свій рахунок.

загрузка...

Коментарі до Тарифний план Київстар вільний. Подробиці

  1. Серега:

    Хороший тарифный план. Рекомендую. А еще могу поведать как выводить деньги с киевстара выгодно для этого Global24 электронный кошелек вам понадобиться. Через него выводить деньги с баланса телефона выгодней чем напрямую, а еще с Глобал24 кошелька можно деньги выводить на Qiwi, Payeer, Perfect Money.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>