Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Тарифы МТС > Тарифи МТС Україна повний нуль. Подробиці

Тарифи МТС Україна повний нуль. Подробиці

У числі найбільш вигідних пропозицій за умовами від мобільних операторів залишається послуга мтс повний нуль. Обслуговуються тільки «Супер» тарифи мтс Україна повний нуль, тобто з іншим тарифним планом її не можна підключити. Завдяки тарифу дзвонити всередині мережі, відправляти СМС-повідомлення або користуватися Інтернетом стало ще вигідніше, а при необхідності відключити оплату тієї чи іншої послуги, але на цьому оператор не зупинився, та чинним абонентам була запропонована акція мтс повний нуль 2013.

Читайте також: Як перевірити баланс на мтс Україна?

Тариф мтс Україна повний нуль б’є всі рекорди!

мтс повний нуль 2013 — це вдале продовження акції, яка була запропонована абонентам і високо оцінена в 2012 році. Акція передбачає необмежене спілкування всередині мережі. Тепер не потрібно рахувати виділені хвилини або бонуси, думати, до кого сьогодні подзвонити, а до кого не варто, щоб заощадити грошей на завтра, скільки відправити СМС-повідомлень, чи можна зайти в Інтернет — мтс повний нуль умови не передбачають взагалі ніяких грошових внесків за щоденне користування послугами мобільного оператора. Такий подарунок був наданий до літнього сезону, щоб всі розмови з друзями залишалися безтурботними і неквапливими в курортний період.

У мтс повний нуль умова одна — більше розмов!

Послуга мтс повний нуль доступна тільки з 15 червня до останнього дня літа. Таким чином, акція, будучи сезонною, стала дуже популярною серед абонентів. Будучи абонентом МТС з тарифом з лінійки «Супер МТС без ПЗС і поповнень», можна було один раз внести оплату за послугу, вартістю 25грн, і до кінця літа не згадувати про поповнення рахунку, якщо у вас немає запланованих дзвінків на номери інших операторів.

мтс повний нуль акція доступна всім діючим абонентам цього мобільного оператора. Новому абоненту вона була доступною тільки після хоча б разового поповнення рахунку на 30грн.

Підключення акції відбувалося за допомогою запиту на номер * 888 #. Після оформлення запиту з рахунку знімалася плата за послугу, і більше ні копійки не витрачалося на розмови.

Читайте також: Як взяти гроші в кредит на мтс?

Тарифні плани «Супер» — постійні вигідні пропозиції

Самі по собі тарифи «Супер» достатньо вигідні і різнопланові. Кожен абонент може підібрати собі саме ті умови, які дозволяють йому постійно залишатися на зв’язку, не переплачувати за користування послугами.

Наприклад, не менше вигідна акція «Два нуля» або «0 без обмежень». Перша передбачала спілкування всередині мережі безкоштовно з двома абонентами, друга — з усіма. «Два нуля» досі діє по всій території України, а «0 без обмежень» була сезонною, як і «Повний нуль».

Які у акції повний нуль мтс відгуки?

Якщо брати до уваги відгуки абонентів МТС, які встигли скористатися акцією, то відразу виникають сумніви в компетентності і чесності мобільного оператора. Як було описано, умови акції не передбачали будь-яких фінансових витрат всередині мережі, але чомусь абоненти констатують той факт, що у них регулярно пропадали гроші з рахунку, при чому у кого 0,7 грн, а у кого і все 0,94 грн. Можливо, оператор не хотів затьмарити такі гарні умови «некрасивою» абонплатою, але серед користувачів акцією повний нуль мтс відгуків є багато нехороших, але більшість абонентів таки визнали її вигідною та доступною.

Читайте також: МТС переказ грошей з телефону на телефон. Детальна інструкція

Вигідні пропозиції — турбота про своїх абонентів

На жаль, у оператора мобільного зв’язку МТС більшість вигідних акцій, тарифів і пропозицій мають тимчасову дію. Доводиться постійно бути в курсі нововведень, щоб не пропустити більш вигідні пропозиції, ніж у вас вже є.

Також слід визнати, що за останній рік у всіх операторів умови стали не такими вигідними і дешевими, як раніше.

загрузка...

Коментарі до Тарифи МТС Україна повний нуль. Подробиці

  1. Валерий:

    Что мне в МТС нравится = это интернет безлимитный — коннект стабильный, обрывы редко бывают. Скорость высокая, правда по вечерам иногда дольше ждать нужно, но качество хорошее.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>