Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Тарифы МТС > Тарифи мтс контракт. Які вони бувають?

Тарифи мтс контракт. Які вони бувають?

Сьогодні телефонний зв’язок не є дорогим. Якщо ж ви зазнаєте фінансових незручності і постійно ругаєтесь на свій мобільний телефон, значить, він просто підключений не до придатного тарифу. Їх досить багато. Абоненту залишається вибрати найбільш вигідні для нього послуги і підключитися.

Тарифи мтс контракт розрізняються за категоріями, що зроблено для зручності і різноманітності наданих послуг.

Читайте також Як перевірити рахунок на МТС контракт Україна?

Класифікація тарифів МТС контракт

1. Національні. Найпопулярніший з них на сьогодні — тариф супер МТС 3D нуль контракт. Назва вже вражає. Програма передбачає безкоштовні дзвінки в мережі, смс — повідомлення і мобільний інтернет. Причому, здійснювати дзвінки в кредит теж можливо. Для того, щоб дізнатися, який обсяг невикористаних послуг залишився, потрібно набрати * 110 * 20 #.

2. Для Інтернету. Для смартфонів і планшетів пропонуються різні тарифи. Це пов’язано з тим, що смартфон, як пристрій, більшою мірою призначений для телефонних розмов, смс і запуску нескладних додатків. А планшет за розміром відрізняється від смартфона. І, незважаючи на те, що теж на андроиді призначений для іншого — для яскравих ігор, дзвінків по skype, перегляду фільмів. Виходячи з різних функцій, МТС і пропонує різні тарифи з максимальною зручністю. Залишилося лише вибрати і підключитися.

3. Безлімітні. Подібні тарифи підходять усім волелюбним. Щоб не хвилюватися за те, що йдуть копієчки, легше заплатити відразу і спокійно лазити по різних сайтах, завантажувати відеокліпи і займатися всім тим, на що розрахований комп’ютерний пристрій.

4. Для переходу з Передплати. Ці тарифи вважаються ексклюзивними і призначені для переходу на контракт.

Читайте тако Як дізнатися місцезнаходження абонента МТС

Для абонентів МТС Контракт Україна тарифи не залежать від подарунків. Всім приватним клієнтам, тобто абонентам МТС контракт надаються приємні сюрпризи.

Подарунки для приватних клієнтів:

1. Знижки на модеми або послуги Інтернету

2. Безкоштовні хвилини і нові моделі телефонів

3. Квитки і туристичні подорожі містами України та Європи

4. Безкоштовний вечеря в шикарному ресторані, який знаходиться недалеко від вашого будинку

5. Підписка на популярні журнали

6. Послуги страхової компанії

Читайте також Як перевести гроші з МТС на МТС іншому абоненту

Все це можна придбати в обмін на бонуси, а їх якраз і заробляють приватні клієнти компанії — ті, хто дізнався, що за штука така мтс контракт тарифи в Україні.

Замовити ваучери можна тільки тим, хто має поштову адресу. Причому в місяць кількість замовлень не повинно перевищувати десятку.

Основні тарифи МТС контракт

1. МТС передоплата. Для підключення важливо знати область, за якою будуть поширюватися вихідні дзвінки. Залежно від території, МТС надає вигідний пакет послуг. Може бути, ви телефонуєте всього лише декільком людям? Мама, дружина, дочка. Тоді тариф якраз підійде. Підключення до нього дозволить заощадити і насолодитися спілкуванням з найближчими людьми.

2. МТС контракт

3. Перехід з пункту 1 на пункт 2 з максимальною вигодою !

4. МТС коннект 3g. Підходить тим, хто весь свій вільний час сидить в інтернеті — по роботі, навчанню або розваги. Найчастіше до тарифу підключаються студенти і мандрівники.

5. Міжнародні тарифи. Підключення до нього дозволяє робити міжнародні дзвінки за мінімальною ціною. Звичайно, важливо, щоб і в одержувача дзвінків і смс- повідомлень також була сім-карта МТС.

6. Золоті номери. Підібрати собі гарний номер з вдалих чисел — значить, притягнути до себе удачу! Цифри мають велике значення в нашому житті. Ефектна комбінація дозволить діловим партнерам вас запам’ятати.

Читайте також Як перевірити рахунок на мтс коннект 3g на Україні? Це можливо!

Різноманіття тарифів відповідає головному посилу компанії: бути на крок попереду. Заради своїх клієнтів, фахівці продумують вигідні для обох сторін програми та послуги.

загрузка...

Коментарі до Тарифи мтс контракт. Які вони бувають?

  1. Виктор:

    Я кстати недавно нашел способ как сделать перевод денег с телефона мтс на карту, делаю это через сервис глобал 24. У них комиссия нормальная и деньги зачисляются быстро

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>