Битва мобильных операторов > Услуги операторов > 3g интернет > Тарифи модему від Київстар. Види та умови

Тарифи модему від Київстар. Види та умови

Модеми для доступу в інтернет вийшли у продаж не так давно, але за ці кілька років вони набули популярності серед користувачів всесвітньої павутини. Саме компанії Київстар ми зобов’язані у введенні і популяризації цих змінних носіїв. У кожного модему київстар тарифи мають свої особливості і відмінності, щоб максимально підходити для роботи в різний час всім групам користувачів — від учнів та студентів до завзятих геймерів.

Перша вигідна пропозиція — модем київстар за 1 гривню

Ще кілька років тому багатьом доводилося відмовляти собі в такому задоволенні, як інтернет, бо треба було дорого платити за підключення провайдерам, і крім цього була маса технічних причин, за якими просто відмовлялися здійснювати підключення. Саме тоді з’явилися перші модеми, що дозволяють без особливих знань і обмежень налаштувати користування інтернетом.

Читайте також: Тарифи Київстар за кордон. Види та умови

У 2009 році можна було придбати модем київстар за 1 гривню. До нього передбачалися тарифні плани «Інтернет 100», «Інтернет 1000» та «Вільний інтернет». Ціни на такі тарифи становили щомісяця 50, 99 і 119грн., а обсяг інтернету становив 100, 1000 і 5000Мб трафіку в місяць, відповідно. На сьогоднішній день є більш вигідні пропозиції.

Київстар модем інтернет тарифи

Купити пакет — сім-карта і модем — сьогодні можна за 299грн, не залежно від обраного тарифного плану. Вартість модему з активованою послугою Інтернет 3G становить 349грн. Якщо ви вирішили підібрати для себе такий пристрій, щоб постійно перебувати в мережі, вам потрібно знати, які є на модем київстар тарифи. На даний момент мобільний оператор пропонує їх всього 5: «Мобільні Яндекс карти», «День онлайн», «Вільний інтернет нічний (00:00-08:00)», «Інтернет без меж» та «Безлімітний інтернет».

Читайте також: Оплата Київстар банківською картою. Як це зробити

У скільки оцінені до модему київстар тарифи?

«Мобільні Яндекс карти» доступні як безкоштовний додаток. За нього не потрібно нічого платити при підключенні і в наступний період користування. Щоб замовити таку послугу, потрібно набрати * 224 #.

Вартість Київстар модему інтернет тарифу «День онлайн» залишає 1,9 грн / день і в робочий час вам буде доступно безкоштовних 50Мб інтернету.

Тариф «Вільний інтернет нічний (00:00-08:00)» передбачає в зазначений період за 19грн/місяц обсяг безкоштовного трафіку в 5Гб.

«Інтернет без меж» становить 27грн/месяц, і загальний обсяг безкоштовного інтернету нараховується 50Мб/день.

Читайте також: Як поповнити київстар без комісії в Україні?

«Безлімітний інтернет» обійдеться в 149грн/місяц за 20000Мб/30днів.

Які отримав київстар модем відгуки?

Що стосується київстар модему відгуків, то більшість з них нейтральні, також є і чимала частка негативних висловлювань. Користувачі в більшості скаржаться на низьку швидкість інтернету, особливо в бізнес-час і ввечері, тобто тільки вночі модем працює більш-менш нормально. Якщо перед входом в мережу не перевірити вірність налаштувань, то можлива моментальна втрата грошей з рахунку, і довести оператору практично нічого не можливо — гроші все одно не повернуть.

Читайте також: Як відключити діджингл від Київстар?

Таким чином, можна констатувати факт, що модеми від київстар — справа приваблива, але не вигідна, якщо ви хочете не просто гортати сторінки, читати якусь інформацію, але і подивитися фільм, скачати пісню. Для таких операцій модем занадто слабкий і ви тільки втратите гроші, вб’єте час і зіпсуєте нерви. Але через брак кращого варіанту, звичайно ж, модем від Київстар цілком може прослужити як основний спосіб доступу до інтернету. Головне, контролювати своєчасне нарахування мегабайтів, поповнювати рахунок і перевіряти всі передбачені настройки.

загрузка...

Коментарі до Тарифи модему від Київстар. Види та умови

  1. Толик:

    Мне нравится модем от киевстара, скорость интернета хорошая. А еще могу вам рассказать как вывести с киевстара деньги на карту через Global24 электронный кошелек это можно сделать с наименьшими потерями, я имею ввиду процент за снятие. Схема простая:Кс — >Global24 2.5% +1% Global24 — >карта. Итого 3.5%.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>