Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Тарифы Киевстар > Тарифи Київстар за кордон. Види та умови

Тарифи Київстар за кордон. Види та умови

У кого близькі або знайомі знаходяться в іншій країні, неодмінно виникне питання як з київстару дзвонити за кордон дешевше, щоб за невелику суму подовше поспілкуватися. Тарифи київстар за кордон суттєво відрізняються. По-перше, вартість дзвінків залежить від того, в яку країну буде зроблений дзвінок. По-друге, у оператора мобільного зв’язку є кілька акцій і послуг, що дозволяють регулювати вартість дзвінків, залежно від частоти і часу їх вчинення.

Читайте також Оплата Київстар банківською картою. Як це зробити

Як телефонувати за кордон з київстару

Купуючи сім-карту Київстар, не залежно від обраного тарифного плану, за номером автоматично підключена послуга «СтарСвіт». Тарифікація дзвінків за кордон залежить від країни і часу доби: бізнес-час (з 8:00 до 20:00) і небізнес-час (з 20:00 до 8:00). Таким чином, виходить така тарифна сітка: дзвінки в Росію, Грузію, СНД складають 3/1, 50грн/мін, Європу і Північну Америку — 4/2грн/мін, Західна і Центральна Азія і інші напрямки — 8/5грн/мін.

Вартість з’єднання складає 2грн, але якщо набирати закордонний номер через код 815, то за з’єднання гроші не вилучаються. СМС київстар за кордон тарифікується за ціною 1,28 грн.

Читайте також Як поповнити київстар без комісії в Україні?

Тариф київстар за кордон «Привіт, весь світ»

Даний тарифний план дозволить вам економити значні суми, якщо ви регулярно здійснюєте дзвінки за кордон. Дзвінки на стаціонарні номери Канади, США, Ізраїлю, Індії, Китаю та Росії тарифікуються щохвилинно всього по 0,2 грн. Дзвінки в такі країни, як Туреччина, Таїланд, Грузія, деякі країни СНД і мобільні номери Росії тарифікуються 0,84 грн / хв. Це не всі розцінки на дзвінки. Дуже важливо перш, ніж здійснювати дзвінок за кордон, довідатися у оператора, яка за нього визначена ціна. Якщо ваша країна не внесена в список тих, куди дзвонити дешево, значить, ви можете заплатити аж 5,30 грн / хв. При першому дзвінку раз на добу стягується обов’язкова плата — 1,06 грн. Відправляти смс київстар за кордон можна по 0,53 грн, якщо це абоненти Росії, в інші країни — 1,28 грн. Дзвінки на території України досить вигідні, тому такий тарифний план не повинен вам обійтися надто дорого.

Як з київстару дзвонять за кордон дешевше з послугою «Улюблена країна?

Якщо ви спілкуєтеся з людьми, які перебувають за кордоном в одній країні, ви можете підключити послугу «Улюблена країна», вибравши зі списку 34 країн ту, яка потрібна вам, і здійснювати дзвінки по 0,12 грн / хв, а в Таїланд, Грузію і Туреччину дзвінки становлять 1,19 грн / хв. За з’єднання знімає 0,99 грн. При необхідності можна змінити країну, вартість заміни становить 5грн.

Читайте також Як відключити діджингл від Київстар?

Чи є переваги послуги київстар без кордонів?

Багато хто знає, що тариф за передоплатою київстар без кордонів дозволяє за 120грн на місяць спілкуватися з абонентами Білайн і Київстар безкоштовно. Тільки за кордон ніяких переваг на дзвінки немає, тому, як і було згадано, ви зможете здійснювати дзвінки за тарифом послуги «СтарСвіт».

Чи можна користуватися послугами київстар за кордоном?

Збираючись покинути країну, ви повинні дізнатися, чи діє на новому місці «Міжнародний роумінг», щоб мати можливість далі користуватися послугами оператора. Потім уточніть діючі тарифи, адже київстар за кордоном визначаються тарифної зоною. Якщо ви абонент передплаченого зв’язку, налаштування на телефоні змінюються автоматично.

Читайте також Поповнення Київстар рахунку. Як поповнити вигідно та без проблем?

Вигідні пропозиції Київстар для всіх абонентів

Ви вже знаєте, як дзвонять за кордон з киеївстару, залишається тепер вибрати вигідну пропозицію для себе. При бажанні завжди можна відмовитися від послуги або підключити більш вигідну пропозицію, якщо така з’явиться.

загрузка...

Коментарі до Тарифи Київстар за кордон. Види та умови

  1. Толя:

    Дорого однако звонить за границу.Могу, кстати, поделиться лайфхаком как вывести с киевстара деньги на карту для этого использую Global24 электронный кошелек. Быстро, просто и с минимальной комиссией. И еще плюс этого кошелька Глобал24, с него можно выводить деньги так же на Qiwi, Payeer, Perfect Money.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>