Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Тарифы Киевстар > Тарифи київстар для дзвінків за кордон. Який обрати?

Тарифи київстар для дзвінків за кордон. Який обрати?

Щоб не витрачати багато грошей на розмови, неодмінно потрібно стежити за новинками оператора мобільного зв’язку, і вибрати для себе найвигіднішу пропозицію. Безсумнівно, цей принцип стосується і дзвінків за кордон київстар. Існує кілька тарифів і послуг, що дозволяють зробити дзвінки за кордон з київстар дешевими і приємними. Тарифікація складається з урахуванням країни, куди ви зібралися дзвонити, часу доби і частоти здійснених дзвінків. Кожен тариф продуманий таким чином, щоб передбачити всі можливі варіанти вигідного спілкування для кожного абонента.

Читайте також Тарифи Київстар за кордон. Види та умови

Київстар дзвінки за кордон 015 з послугою «СтарСвіт»

Хто стикався з питанням дзвінків за кордон, той знає, як важко знайти вигідну пропозицію, адже тарифікація дзвінків дуже кусається, і особливо не розженешся з дзвінками. Якщо у вас немає ніякої акції, вже за допомогою зміненого набору номерів можна значно заощадити. Вам автоматично підключена послуга «СтарСвіт». Перед номером абонента потрібно набрати спеціальний код. За рахунок цього тариф на дзвінки відразу знижувався в 2 рази. Також ціна залежить від часу доби: у бізнес-час (з 8:00 до 20:00) київстар дзвінки за кордон тарифи дорожче, ніж в небізнес-час (з 20:00 до 8:00).

Раніше набиралися київстар дзвінки за кордон 815 — це спеціальний код, але зі зміною правил набору номерів, використовується код для київстар дзвінків за кордон 015.

Таким чином, щоб скористатися послугою «СтарСвіт», потрібно набирати номер наступним чином:

015 [код країни] [код оператора] [номер абонента]

Головне не забути, що код для київстар дзвінків за кордон 815 змінений на 015. Також допускається набирати код 15.

Ця послуга підійде вам, якщо ви підключили зручний тариф для спілкування всередині країни, а знижки на дзвінки за кордон оператором не передбачені.

Читайте також Тарифи модему від Київстар. Види та умови

Київстар дзвінки за кордон дешевше з тарифним планом «Привіт, весь світ»

Дзвінки за кордон київстар будуть вигідніші для кожного, хто підключить тарифний план «Привіт, весь світ». Дзвінки тарифікуються по 0,2 грн / хв на стаціонарні номери Росії, Китаю, Індії, Канади, США, Ізраїлю. Дзвінки на мобільні номери Росії та стаціонарні номери країн СНД, Туреччини, Грузії, Таїланду тарифікуються по 0,84 грн / хв.

Але є і свої недоліки в цьому тарифі. Перш, ніж його активувати, дізнайтеся у оператора, чи внесена країна, що вас цікавить в список тарифної сітки, і в яку ціну визначені дзвінки. Також є обов’язкова абонентська плата. З вашого рахунку спишуть 1,06 грн / день при першому дзвінку за кордон.

Читайте також Київстар єдина країна тариф. Умови

Вигода дзвінків за кордон з київстар послуги »Улюблена країна»

Буває так, що дзвінки за кордон здійснюються тільки в одну країну. У такому випадку оператор Київстар пропонує своїм абонентам вибрати зі списку 34 країн ту, яка вам потрібна, і за 5грн підключити вигідний тариф. Щоденна плата відсутня, вартість з’єднання складає 0,99 грн. А от вартість кожної хвилини залежить від обраної країни. Наприклад, до Росії дзвінки тарифікуються по 0,12 грн / хв, а до Грузії — 1,19 грн / хв. Якщо вам потрібно замінити країну для київстар дзвінків за кордон дешевше, просто зателефонуйте на 466 і в автоматичному режимі проведіть заміну.

Дзвінки за кордон з київстар можуть бути вигідними

Читайте також Тарифний план Київстар вільний. Подробиці

Як бачите, для київстар дзвінків за кордон тарифи можуть бути самими різними, навіть усередині самого тарифного плану. Перед тим, як активувати одну з пропозицій, краще проконсультуватися з представником служби підтримки і уточнити всі деталі. Для цього зателефонуйте на номер 466 або 477. Також стежте за новинками, так як у оператора «Київстар» регулярно з’являються нові акції.

загрузка...

Коментарі до Тарифи київстар для дзвінків за кордон. Який обрати?

  1. Морж:

    Какой тариф не выбери, любой дорогой, это ж ведь звонки за границу. Недавно нашел удобный способ как осуществить денежный перевод с киевстара на приватбанк использовал Global24 электронный кошелек для этого. А еще с этого кошелька Глобал24 можно выводить деньги на Qiwi, Payeer, Perfect Money.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>