Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Тарифы Киевстар > Тариф Київстар простий. Детальні умови

Тариф Київстар простий. Детальні умови

Для деяких абонентів стандартні тарифні плани рідко підходять за умовами. Справа в тому, що ці люди за день здійснюють десятки дзвінків на різні номери, вони постійно зайняті роботою, і їм ніколи стежити за станом основного рахунку. Компанія «Київстар» пропонує абонентам передоплати тариф київстар простий. Його умови полягають в єдиному вигідному тарифі для всіх номерів за окрему абонентську плату. Для бізнес-абонентів розроблений свій тариф, який дозволяє на вигідних умовах спілкуватися з абонентами інших операторів і в межах абонентської групи.

Читайте також Київстар єдина країна тариф. Умови

Умови тарифного плану київстар простий

За тарифом київстар простий абоненту нараховуються бонусні безкоштовні 30 хвилин щодоби і він може здійснювати дзвінки всередині мережі та на номери «Голден Телеком» без тарифікації, а на всі інші номери, включаючи міські — по 1,25 / хв. Після закінчення цього часу дзвінки на простому київстар всередині мережі тарифікуються по 05, грн / хв. Обов’язкова абонентська плата становить 0,95 грн і стягується тільки при вчиненні першого дзвінка з 00:00 до 23:59. Плата за з’єднання відсутня. Варто відзначити, що абонентська група за умовами київстар тарифного плану простий може становити тільки 2 людини.

Вартість передачі першого повідомлення складає 0,5 грн, всі інші до закінчення доби тарифікуються по 0,25 грн. Плата за перше мультимедійне повідомлення становить 1грн по Україні, інші повідомлення тарифікуються по 0,5 грн.

Читайте також Вигідні тарифи Київстар 2014. Який тариф найбільш вигідний?

Простий київстар для бізнесменів

Тим, хто працює у великій компанії, можуть підключити єдиний тариф для всіх співробітників компанії в межах абонентської групи. Такий підхід дозволяє значно заощадити на дзвінках між співробітниками. Даний тариф призначений для співробітників компанії, які рідко телефонують, і всі дзвінки здійснюються на номери різних операторів. Підключається тариф тільки на умовах договору. Доступний тариф тільки для юридичних осіб та підприємців.

Усередині абонентської групи дзвінки тарифікуються по 0,05 грн / хв. За межами абонентської групи дзвінки на номери «Голден Телеком» і «Київстар», а також на номери інших операторів або на міські номери складають 0,25 грн / хв. За умовами київстар простого для абонентів бізнес-сфери плата за з’єднання відсутня. Абонентська плата становить 10грн/мес. Абонентам не доступні будь-які інші акції та пропозиції, що дозволяють заощадити на спілкуванні.

СМС-повідомлення тарифікуються по 0,5 грн / шт., а плата за ММС-повідомлення становить 1грн/шт.

Читайте також Тарифний план улюблена країна Київстар. Умови

Тарифний план київстар простий як замінник застарілих пропозицій

Навіть якщо вас не зацікавив київстар тарифний план простий, а своїм тарифом ви користуєтеся вже досить довго, не поспішайте закривати цю сторінку. На жаль, компанія «Київстар» вирішила ліквідувати старі тарифи, примусово замінивши їх на київстар простий. Про заміну тарифу оператор попереджає СМС-повідомленням, і повернути назад умови, за якими ви раніше обслуговувалися, неможливо. Ви можете користуватися пропозицією безкоштовно або заплатити за будь-який інший тариф, більш зручний для вас.

«Простий» ділиться на два види: для простих абонентів передоплати та бізнес-абонентів, що обслуговує за контрактом. У перших абонентів тільки одна перевага — безкоштовні 30 хвилин на номери домашньої мережі, тоді як контрактники не мають бонусного часу, але у них вигідніші умови абонплати.

Читайте також Тарифний план Київстар вільний. Подробиці

Абоненти «Київстар», яким нав’язали даний тариф, незадоволені його умовами. Радує те, що абонентська плата стягується тільки в день здійснення дзвінка.

загрузка...

Коментарі до Тариф Київстар простий. Детальні умови

  1. Иван Качура:

    У меня тоже тариф простой, меня всё устраивает. Вообще связь норм. Зря только услугу вывода денег отключили. Сейчас нашёл альтернативу, деньги со счёта киевстар на банковскую карту вывожу чрез электронный кошелёк Global24. Всё понятно и просто, минута и деньги на карте.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>