Битва мобильных операторов > Услуги операторов > Тарифы МТС > Супер мтс 3д нуль 25. Умови та підводні камені тарифу

Супер мтс 3д нуль 25. Умови та підводні камені тарифу

Супер мтс 3д нуль Україна — тарифний план, який вийшов на широкий ринок в 2011 році. Дана пропозиція об’єднує інтернет, спілкування всередині мережі та СМС-повідомлення в пакет послуг, яким можна користуватися безкоштовно, внісши тільки абонентську плату. Після того, як буде знята обов’язкова плата, вихідні дзвінки, СМС та інтернет не тарифікуються. Не може не радувати і той факт, що плата знімається тільки за фактом використання конкретної послуги, а не на обов’язкових умовах. Також ви платите лише за ту послугу, якою довелося скористатися, а не за всі відразу. Це, безсумнівно, приємне пропозиція. Тарифний план підтримує ряд акцій і знижок.

Читайте також Мтс акція повний нуль 2013. Наскільки вона вигідна?

Умови тарифу супер мтс 3д нуль

Напевно, не потрібно розповідати, чому оператори користуються всякими красивими хитрощами, але варто відразу перейти до справи, і перерахувати обмеження:

  • Абонентська плата за дзвінки всередині мережі становить 0,35 грн / день. Перші 30 хвилин не тарифікуються;
  • Абонентська плата за відправку СМС-повідомлення всередині мережі становить 0,35 грн / день. Перші 20 СМС не тарифікуються;
  • Абонентська плата за інтернет становить 1грн/день. Не тарифікуються тільки 30МБ;
  • Дзвінки на інші номери тарифікуються по 1,2 грн / хв;
  • Вартість СМС-повідомлень на інші номери по 0,6 грн / хв.

Звичайно ж, абонентська плата не знімається, якщо ви не використовували конкретні послуги в цей день. Є обов’язкове щомісячне поповнення на суму від 40грн. В іншому випадку тарифи конкретно підвищуються, і платити доведеться в кілька разів більше.

Читайте також Як перейти з контракту на передоплату мтс?

Для всіх абонентів супер мтс 3д нуль України — свої тарифи

Неодмінно вас цікавить питання, скільки ж доведеться платити, якщо довелося перевищити домовлені хвилини, СМС і мегабайти? Тарифний план super mts 3d nol відноситься до числа регіональних, тому дати конкретної відповіді не вийде. Наприклад, описаний тариф можна підключити тільки на території Хмельницької, Вінницької, Тернопільської, Рівненської, Івано-Франківської, Львівської областей, і районах: Тячівському, Рахівському (Закарпатська обл.), Вижницькому, Путильському (Чернівецька обл.).

Що таке супер мтс 3d нуль 25?

Тарифний план супер мтс 3d нуль 25 — один з регіональних тарифів, який створений на базі super mts 3d nol, але вигідних пропозицій ще більше. Оператор пропонує наступні умови:

  • Абонентська плата за дзвінки всередині мережі становить 0,35 грн / день. Перші 70 хвилин не тарифікуються;
  • Абонентська плата за відправку СМС-повідомлень всередині мережі становить 0,35 грн / день. Перші 30 СМС не тарифікуються;
  • Абонентська плата за інтернет становить 1грн/день. Не тарифікуються тільки 100МБ;
  • Дзвінки на інші номери тарифікуються по 0,25 грн / хв.

Читайте також Мтс 3д нуль — якість і економія в одному тарифі

Знижки на дзвінки з супер мтс 3d команда

На основі послуги «Моя сім’я» створений тариф супер мтс 3d команда, за рахунок чого у вас є можливість безкоштовно спілкуватися зі своїми рідними. Поповнивши рахунок на 40грн, ви можете підключити 2 номери для необмеженого спілкування без щоденних абонентських плат.

Вартість підключення одного номера складає 10грн, для цього потрібно безкоштовно зателефонувати на номер 7770 і прослухати підказки.

Як підключити тариф супер мтс 3д нуль

Читайте також Тарифи МТС Україна повний нуль. Подробиці

Якщо вас зацікавив даний тарифний план, вам слід дізнатися у представника техпідтримки, чи відноситься ваш регіон до домашньої зоні, і які тарифи на нього поширюються.

Для активації тарифу зателефонуйте на номер 7722. Після підключення потрібно поповнити рахунок на 40грн. Якщо ваш регіон належить до домашньої зони, ви можете придбати нову сім-карту з даними тарифним планом.

Абоненти, які встигли скористатися цим тарифом, задоволені своїм вибором.

загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>